Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarok változtatni?

Miért nem akarok változtatni?

Figyelt kérdés

Öngyilkosságon gondolkodtam erőteljesen mostanában, ellöktem mindenkit magamtól, egyedül maradtam bezárkóztam, szétkaszabolom minden este a kézfejemet, nincs motivációm/kedvem semmihez... stb


Tegnap este belegondoltam, hogy milyen jó lenne elérni valamit, belekezdeni valamibe de valamiért rögtön elfogott egy érzés, hogy nem akarom elhagyni a mostani állapotomat, mert bár szörnyű, de mégis addiktív...

Nem értem miért... Nem sajnáltatom magam senkinek, tehát ez nem ok.


Nem értem hogyan kellene segítenem magamon, ha akarnék, de egyszerűen nem megy mert valami azt mondja, hogy a mostani állapot (napi 20-21 óra ágyban, egyedül) sokkal jobb, pedig tudom hogy nem.


Mit tegyek? 17F


2017. júl. 29. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Először is elég lenne annyi változás, hogy kis időre emberek közé merészkedsz, 1 órára aztán egyre többre. Nem egészséges szinte egész nap a szobában lenni. Gondolom, a nyári szünet miatt is így van. De ez nem tesz jót. Döntsd el apránként, hogy mit szeretnél csinálni. Elég az is, hogy ha csak sétálsz. De mindig legyen valami célod. És ne tegyél kárt magadban, nem éri meg.
2017. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A depressziós állapotot okozhatja vitaminhiány is. Azt ajánlom, kezdj el szedni egy jó multivitamint. Amikor én negatív hangulatban voltam hosszabb ideig, elkezdtem tolni a BÉRES Actival Extrát, minden nap 1 szemet, azóta semmi bajom sincs, sem szellemileg, sem fizikailag. Pozitívabban fogsz hozzáállni mindenhez és extrovertáltabb is leszel. + minden nap aludj 8-9 órát.
2017. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!