Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek kiközösítés ellen?...

Mit tegyek kiközösítés ellen? Főiskolás vagyok, és olyan durván ki lettem közösítve, hogy nem szólnak hozzám, söt egy padsorba se ülnek velem.

Figyelt kérdés
Nem veszik észre ha valami új a hajszinem /mert atöbbieknél ezt észre veszik/. Megoldás lenne átlépnem máshová? soha nem voltam népszerű, eddig az osztály legjobb tanulója voltam, meg is kaptam a stréber jelzőt, de már most direkt lementem középszintre a vizsgákon, és most sajnos előfordult, hogy az egyik vizsgán elutasították azosztály hangadói az osztály nevében a doga megírását, mondván hogy nem értik a kérdéseket. Négyen írtunk pár sort, mielőtt elvették a papirokat. Kaptunk új időpontot, meg is írtuk a dogát, jó eredménnyel. /doga írás előtt lediktáltam mindnekinek a válaszokat/. kérdezte a tanár, hogy hogy lehet hogy első lakalommal volt 4 ember aki írni kezdett és rámnézett a tanár.Mondtam, én azon az alapon kezdtem írni, hogy leírom amit tudok, és már megúsztam javítóvizsgát.A tanár helyeselt.... azóta utál mindneki, mert kilógok a sorból, holott egységben az erő és miért nem kussoltam, és még ezt visszakapom a sorstól. Mondtam, nekem nem lehet más véleményem mint a többségenk és nem modhatom el ha kérdeznek? és én csak a saját nevemben beszéltem. Azóta kerülnek, nem szólnak hozzám, levegőnek néznek. Mit tegyek?

2019. febr. 21. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul érzed magadat (bár egyáltalán nem kellene), elgondolkodhatnál a levelező tagozaton. Máshova ne menj.
2019. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Levelező tagozat az én évfolyamomban nincs, mivel kevés volt rá a jelentkező, évfolyamot meg kihagyni nem szeretnék.
2019. márc. 7. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!