Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A szüleim foglalkozásával...

A szüleim foglalkozásával gúnyolódnak az osztálytársaim. Mit tegyek hogy abbahagyják?

Figyelt kérdés
Magyarországon lakom egy kissebb városban. A szüleim magánvállalkozók. Van egy kicsi bárunk és abból élünk. A suliban pár fiu folyton szivat,hogy nekünk "kocsmánk" van és,hogy minden részeges ember oda jár. Nagyon lenézőek és minden nap tesznek gúnyos megjegyzéseket amik nagyon rosszul esnek és úgy érzem, hogy kevesebb vagyok náluk és sosem fognak elfogadni. Szerintetek mit tegyek? Egyeltalán szégyenkeznem kell ez miatt?

2019. febr. 21. 13:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

mond azt, hogy igen minden csöves szakadt ott iszik sajnos, az apját is láttad ott napi szinten vedelni az olcsó bort, miatta kellett beszerezni


1-2 jó beszólással elveheted a dolog élét, sőt nyithatsz te is, "láttam apádat tegnap a kocsmánkban" vagy "szólj apádnak, hogy a számláját ideje lenne kifizetni, mert inni azt tud, de fizetni nem"

2019. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó, büszke lehetsz rájuk!

Ne foglalkozz a többiekkel, az is lehet irigykednek.

Az anyukám pl gyárban dolgozott szalagnal egy időben, kicsit szégyelltem. Simán lehet, hogy akik beszòlnak a saját frusztráciòjukat vezetik ki rád

2019. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#9 mi a bajod a gyári melósokkal? Egy csomó mindenbe hiányod lenne ha nem lennének gyári melósok. Gondolkozzál már.
2019. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi szégyellnivaló ebben. Amúgy egy jó tanács, próbáld meg te is poénosra venni a dolgot és akkor nem csesztetnek majd miatta.

Egy osztálytársam szüleinek kisboltja van és kb. minden nap mesél nekünk sztorikat a törzsvásárlóikról. Hozzájuk is amúgy leginkább alkeszek járnak, mert náluk a legolcsóbb a tablettás bor meg a szar minőségű noname vodka xd Meg szokta mondani, hogy van egy vásárló, aki minden nap bemegy hozzájuk és elkezd ilyen összeesküvés-elméletekről mesélni, hogy a távirányítón keresztül is lehallgat minket az FBI, közbe leissza magát, aztán úgy kell kitámogatni :D

2019. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Majd akkor gúnyolódjanak a kis k@csögök, ha önellátóan megkeresik a napi betevőt.
2019. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyenkezned emiatt. En az iskolai szoc munkást felkeresném. Nekem tök sokat segitett a tanácsaival.
2019. febr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak nekünk is, és azzal szereltem le őket, hogy a következő mondtam nekik, mikor megelégeltem: "A művelt városi embereknek tudniuk kéne az alapvető történelmet, ugyanis a kocsmáltatás földesúri előjog volt. Szóval köszönöm a megtisztelő figyelmet, jobbágyaim." :DDDD

Le is álltak. :D

2019. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!