Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ok nélkül miért k*rváznak le?

Ok nélkül miért k*rváznak le?

Figyelt kérdés

Biztos lesz olyan válasz, hogy ok nélkül nem k*rváznak le de engem tényleg ők nélkül. Vagyok az osztályban és van, hogy úgy szólnak oda, hogy szőke k**va (mert, hogy szőke vagyok) és rendszeresen megkapom meg, hogy leszbikus meg a társait. Egyáltalán nem öltözködöm ku**asan, sport cipő (adidas) farmer, és egy pulóver. Van, hogy nyáron is pulóverben ülök az osztályban. A viselkedesemet se mondanám ku**asnak de, ezt én annyira nem bírom megállapítani mint az öltözködésem. Nagyon visszahúzódó vagyok és önbizalom hiányos. Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért ku**azznak le? Divatból vagy miért?!😭

Kérlek titeket segítsetek!



2019. márc. 11. 16:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
+ pár napja lett fogszabályozóm és nem bírom rágni a körmömet amit az ember akkor csinál ha feszült/ideges és nekem most a kezem remeg, mint vmi alkoholistának. Már többen is észrevették amúgy.
2019. márc. 11. 17:17
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, egy idő után be fogják fejezni akkor,gondold nem lehetsz csúnya, lehetséges hogy irigyek rád mert te sokkal szebb vagy mint ők ebben biztos vagyok, kitartást, ne vedd észre ezeket a beszólásokat és ne idegesídsd ezen magad, légy erős.
2019. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Engem is cikizett egy srác amikor első éves voltam a középiskolában. Egyszer rohadtul fölhúzott valami fassággal (pedig nyugodt természetem van), jól pofán vágtam meg rá is rúgtam párszor. A sztori csúcspontja hogy most egyik legjobb barátom.
2019. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy ok nélkül, de még lehetsz
2019. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy fiúk mondják ezt. Akik egyébként nagyon állati stílussal annak ellátva.
2019. márc. 11. 19:48
 16/25 anonim ***** válasza:
Kéne szólni az osztályfőnöknek. Esetleg jó lenne elbeszélgetnie az osztálytársak szüleivel, hogy esetleg csináljanak valamit a gyerekeikkel, nehogy kivágják őket az iskolából. Az osztályfőnök nem tud erről semmit, nem foglalkozik vele? Biztos, hogy iskolába jársz, nem valami cirkuszba?
2019. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nincs bátyád?


Ideje lenne elbeszélgetni a férgekkel.

2019. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Állati=alpári (elírtam)

Van bátyám meg az OFŐ-m is azt mondta ha bármi van az osztályban szóljunk de ha kiderül nagyon meglesznek alazva, lehet, hogy a cuccomat is bántják. (Egyébként az egyik srác cigány)

2019. márc. 11. 21:25
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én a suliban jóban voltam a cigányokkal és mindig megvédtek ha balhé volt
2019. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A szülőket feleslegesnek gondolom bevonni - engem bántottak iskolában, (más indokból) és elbeszélgettek a gyerekekkel, majd a szüleikkel és a szülők a gyerekekkel; a gyerekek még nagyobb haragra gerjedtek, hogy én be mertem őket mártani és még jobban piszkáltak.
2019. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!