Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ok nélkül miért k*rváznak le?

Ok nélkül miért k*rváznak le?

Figyelt kérdés

Biztos lesz olyan válasz, hogy ok nélkül nem k*rváznak le de engem tényleg ők nélkül. Vagyok az osztályban és van, hogy úgy szólnak oda, hogy szőke k**va (mert, hogy szőke vagyok) és rendszeresen megkapom meg, hogy leszbikus meg a társait. Egyáltalán nem öltözködöm ku**asan, sport cipő (adidas) farmer, és egy pulóver. Van, hogy nyáron is pulóverben ülök az osztályban. A viselkedesemet se mondanám ku**asnak de, ezt én annyira nem bírom megállapítani mint az öltözködésem. Nagyon visszahúzódó vagyok és önbizalom hiányos. Szóval az lenne a kérdésem, hogy miért ku**azznak le? Divatból vagy miért?!😭

Kérlek titeket segítsetek!



2019. márc. 11. 16:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Zaklatni akarnak és ezért sértegetnek. Ha látják, hogy nem érik el a hatást abbahagyják. Én a helyedben vagy nem reagálnék rá vagy rátennék egy lapáttal, például: Tudjátok, én mindig is ilyen dögös k.va akartam lenni. Tudjátok hogy ez jön be a fiúknak?

Amikor engem hülyére akartak venni azt csináltam, hogy elkezdtem játszani a hülyét és röhögtem magamon. Nem volt értelme, hogy folytassák.

2019. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mondjuk a cigányok engem is piszkáltak.


Csak mert anyám ott volt matektanár, és emiatt beszóltak neki is meg nekem is.


Ilyeneket, hogy "Petárdát dugunk a fiad seggébe gáci" és a többi.


Tényleg ne vond be a szülőket vagy a bátyádat mert abból akkor háború lesz. Ezeknek vagy felgyújtja molotov koktéllal valaki a putriját, vagy tovább garázdálkodnak.


Próbáld meg elkerülni őket, meghúzni magad. Addig örülj amíg csak lek...urváznak.


Egy lány ismerősömet a torkán keresztül tolta fel egy cigógyerek, mert vissza mert szólni.

2019. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szolid cuccban lek..vaznak,akkor az dicseretnek szamit. H egy ilyen jellegtelen zsak cuccban is dogosnek tart.


“Koszonom,hogy ilyen visszafogott sportos ruhaban is eszreveszed a noies kisugarzasom.”



Akit nem tudnak megserteni,mert mindenen felulkerekedik,azt nem fogjak sertegetni.


Ha ronda lennel vagy rossz alaku,nem is vennenek eszre.


Egyetemen mar nem lesz ilyen. Addig huzd ki vhogy. Valts iskolat.

2019. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Már csak három hónapom van a suliból (az általánosból)!

Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 12. 06:35
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia tudom,hogy régi kérdés ,de leálltak?
2021. jún. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!