Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek így osztálytalálkoz...

Elmennétek így osztálytalálkozóra? (5éves) Bocs a hibákért eléggé feldühödtem.

Figyelt kérdés

Azért nem akarok elmenni, mert voltak egészségügyi problémáim amiért a többiek kicsúfoltak, az osztályfőnök is utált tesitanár volt, csak mi fiúk tesiztünk a lányok nem, én amikor beteg voltam és nem tesiztem már be is vágta az 1-est. A lányok semmire 2-est kaptak volt ,hogy elestem órán zsámolyugrás közben, mindenki kiröhögött, osztályfőnök is.

Több osztálytársam nem is dolgozott ,de a semmire szó szerint se családivállakozásra, se munkahelyre szült gyereket, és mindennap azzal pózol a Facebookon. Igaz semmit nem is tud felmutatni, az ilyen basztatott középiskolában, a külsőm miatt. Több tanárt se szeretnék látni ,mert volt úgy több tantárgyból nekem 4,7re nem adták meg az 5-öst sőt kiröhögött, hogy az csak egy erős 4-es, bezzeg azelőtt ez a tanár 1,1re megadta a 2-est az abszolút semmit nem csinálónak. Ja meg még sorolhatnám. Érettségin a full semmit nem tudok megkapták a 2-est tanár azt mondta írjatok hülyeséget is, de írjatok valamit és úgy se szaktanár az érettségi elnök és majd ad rá pontot. Engem az a matektanár se szeretet, le is húzta az érettségim, bezzeg a szakmaiból szeretet a tanár az egyből 5-ös. Szóval nálunk pofára ment az egész. Más tantárgyból is volt úgy nagyon sokszor félponton egyponton múlt az 5-ös, és volt ,hogy utána számoltam a százaléknak és mondtam a tanárnak, hogy ez százalék szerint 5-ös lenne nem 4-es, erre ő is utána számolt és tényleg 5-ös volt az a jegy. 4,78 volt az átlagom, a másik tanévben meg folyton ilyen 1 pontokon múlott az 5-ösöm, én úgy éreztem tudatosan húztak le. Amikor kiosztották az érettségiket akkor az ofó mindenkinek gratulált, amikor én következtem, csak annyit mondott XY tőled nem ezt vártuk, a jövőben ki kell javítani benned a hibákat. Pedig az érettségim 4-es 5-ös lett, tényleg normális tisztelettudóan viselkedtem. Sőt még oklevelet is kaptam(azok kaptak akik legjobb eredményt értek tantárgyanként).

Máskor volt olyan rendőrképzésről tartottak előadást, és úgy voltam vele, érdekel a rendőrtiszti felment az osztály erre az osztályfőnök egyből csak engem szúrt ki , Laci te ? Te? röhögött, te nem leszel rendőr. Mást aki kapott felfüggesztett börtönt az osztályból arra rá sem szólt. Szóval engem egyedül visszaküldött az üres tanterembe.


STB STB.. .Bocsi mégegyszer a hibákért, teljesen feldühödtem rajtuk, étvágyam is elment


2019. márc. 27. 18:43
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul írtam 25F :-D
2019. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%

Rövid leszek: ne menj el az osztálytalálkozóra!

Az első válaszoló írta, hogy ha bizonyítani akarod, hogy vitted valamire az életben, menj el az osztálytalálkozóra. Nekem erről az a véleményem, hogy a volt osztálytársaidra és a volt osztályfőnöködre kár pazarolni az időt. Semmit se nyersz azzal, hogy megmutatod nekik, vitted valamire az életben. Nem kell ezekkel az emberekkel foglalkoznod és találkoznod.

2019. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Ne menj el! Lépj túl végre a múlton, különben ha így folytatod, szorulásod lesz.
2019. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Én nem mentem el, anno csináltak egy csoportot, amiben szervezték, felajánlottam, hogy pár embert el tudunk vinni autóval a helyszínre. Erre az egyik leglumpenebb barom belém kötött, nekem is előjöttek a szép emlékek.

Nem mentem, kiléptem a csoportból.

2019. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó: tudom, hogy off, de elmesélnéd, pontosan miért kötött beléd az a paraszt? Azért kérdezem, mert kísértetiesen ismerős az eset.
2019. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%

most még fiatal vagy és közeli emlék még az iskola, de később ezek az emberek abszolút semmilyen szerepet sem fognak betölteni az életedben, és némelyiknek még a nevét is el fogod felejteni.

Szerintem ne menj el, és ha vannak ismerőseid fb-on ebből az osztályból, szerintem töröld őket.

Hogy lehetőleg a következőre már meg se kapd a meghívást, és ne idegeskedj rajta.

2019. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mennék el.

Az menjen osztálytalálkozóra, aki szívesen találkozna a régi osztálytársakkal. Te - teljesen érthető módon - nem akarsz találkozni velük, tehát akkor ne is menj el.

2019. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

Én se mentem el. Velem is hasonlóan bántak suliban. Én nő vagyok, de még volt olyan tanár aki meg is vert, és velem példálózott mindenki előtt, hogy "ne legyetek olyan szerencsétlebek mint ő" vagy "Kati a kerülendő példa" stb.

Következmények: állandó szorongás és önbizalomhiány, ocd.

Sikerült családot alapítanom és még akár büszke is lehetnék magamra, mert nem egy semmire kellő lettem. De még a mai napig szenvedek miatta.

Egy percig nem gondolkodtam rajta, hogy elmenjek e. A hátam közepére se kívánom őket.

2019. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem érdemes elmenni; az emberben benne van ilyenkor egy kis vágy, hogy


1. majd bocsánatot kérnek (Én még nem voltam ilyen találkozón, a mienk 2021-ben esetdékes, ha jól tudom (10 éves), de, pl, az ilyeneken vagy kis klikkekben vannak azok, akik jóban voltak és Te állsz/ülsz magányosan vagy odamennek hozzád, mosolyogva beszélnek, mintha mi sem történt volna. Nem megy át abba a csevely, hogy "Emlékszem, a gimiben ezt, meg azt tettem Veled és sajnálom"))


2. meglátják milyen messzire ért az, akit bántottak, mennyit változott pozitív irányba


Illetve végig ott fog előtted lebegni minden fájdalmas emlék az iskolából.


Ezeket vagy


1. Rázúdítod a többiekre, akik csak néznek, hogy ennyi év után ezt miért tartogatod magadban; illetve minek mentél el, ha ennyire utálod őket


2. Nem adod ki magadból, majd a találkozó után hazamész és napokig, esetleg hetekig azon agyalsz volna, hogy bárcsak kimondtad volna.


Ha nem mész el, azzal nem beintesz nekik, hogy "Na, akkor venni fogják a lapot, most tudják, hogy utálom pket és nem felejtettem el, hogy sz.metek voltak" (mert ezeket így nem gondolják végig, csak tudják, hogy nem leszel ott és kész, elvégre itt arra figyelnek, hogy ki van ott és mi lett vele) - helyette magadat óvod meg egy kellemetlen estétől és a negatív következményeitől.

2019. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Akkor 2019ben nem mentem el.

Most 2023ban újra szervezik, a kérdésem a mostanira elmenjek-e vagy most is maradjak távol úgy ahogy van az egésztől.

2023. jún. 22. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!