Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennétek így osztálytalálkoz...

Elmennétek így osztálytalálkozóra? (5éves) Bocs a hibákért eléggé feldühödtem.

Figyelt kérdés

Azért nem akarok elmenni, mert voltak egészségügyi problémáim amiért a többiek kicsúfoltak, az osztályfőnök is utált tesitanár volt, csak mi fiúk tesiztünk a lányok nem, én amikor beteg voltam és nem tesiztem már be is vágta az 1-est. A lányok semmire 2-est kaptak volt ,hogy elestem órán zsámolyugrás közben, mindenki kiröhögött, osztályfőnök is.

Több osztálytársam nem is dolgozott ,de a semmire szó szerint se családivállakozásra, se munkahelyre szült gyereket, és mindennap azzal pózol a Facebookon. Igaz semmit nem is tud felmutatni, az ilyen basztatott középiskolában, a külsőm miatt. Több tanárt se szeretnék látni ,mert volt úgy több tantárgyból nekem 4,7re nem adták meg az 5-öst sőt kiröhögött, hogy az csak egy erős 4-es, bezzeg azelőtt ez a tanár 1,1re megadta a 2-est az abszolút semmit nem csinálónak. Ja meg még sorolhatnám. Érettségin a full semmit nem tudok megkapták a 2-est tanár azt mondta írjatok hülyeséget is, de írjatok valamit és úgy se szaktanár az érettségi elnök és majd ad rá pontot. Engem az a matektanár se szeretet, le is húzta az érettségim, bezzeg a szakmaiból szeretet a tanár az egyből 5-ös. Szóval nálunk pofára ment az egész. Más tantárgyból is volt úgy nagyon sokszor félponton egyponton múlt az 5-ös, és volt ,hogy utána számoltam a százaléknak és mondtam a tanárnak, hogy ez százalék szerint 5-ös lenne nem 4-es, erre ő is utána számolt és tényleg 5-ös volt az a jegy. 4,78 volt az átlagom, a másik tanévben meg folyton ilyen 1 pontokon múlott az 5-ösöm, én úgy éreztem tudatosan húztak le. Amikor kiosztották az érettségiket akkor az ofó mindenkinek gratulált, amikor én következtem, csak annyit mondott XY tőled nem ezt vártuk, a jövőben ki kell javítani benned a hibákat. Pedig az érettségim 4-es 5-ös lett, tényleg normális tisztelettudóan viselkedtem. Sőt még oklevelet is kaptam(azok kaptak akik legjobb eredményt értek tantárgyanként).

Máskor volt olyan rendőrképzésről tartottak előadást, és úgy voltam vele, érdekel a rendőrtiszti felment az osztály erre az osztályfőnök egyből csak engem szúrt ki , Laci te ? Te? röhögött, te nem leszel rendőr. Mást aki kapott felfüggesztett börtönt az osztályból arra rá sem szólt. Szóval engem egyedül visszaküldött az üres tanterembe.


STB STB.. .Bocsi mégegyszer a hibákért, teljesen feldühödtem rajtuk, étvágyam is elment


2019. márc. 27. 18:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Én most se mennék.

A rossz emlékek ugyanúgy megvannak, semmi nem kompenzálta őket az elmúlt 4 évben.

2023. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
igen
2023. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%

Az a düh és múltban ragadás, amilyen stílusban feltetted a kérdést, arra azt mondtam volna, hogy ne menj el, mert csak a sérelmek beszéltek belőled.

Pontosan úgy írtad, mintha épp akkor élnéd át a dolgokat, pedig akkor már 5 éve volt.

Kérdés mindössze annyi, hogy ennyi év után most hogy érzed, túl tudtál-e lépni vagy messzebbről nézni ezt az időszakot, illetve hogy kíváncsi vagy rájuk. A választ ezekre te tudod.

2023. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%

Azt tudnod kell, hogy az alapjelleme soha nem fog senkinek megváltozni.

Téged többször is megaláztak. Minek mennél közéjük?

2023. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

23-as, ez nem múltban ragadás.

Mi a fenének találkozzon újra azokkal, akik bántották? Ha elmegy és ismét gúnyolódnak rajta, akkor mondhatnánk, hogy na, házhoz ment a pofonért, pedig ismerte őket, hogy milyenek.

2023. jún. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25: akkor pedig minek a kérdés? egyértelmű a válasz.
2023. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kerdezo,jol latom fiu vagy. Vigyel magaddal egy nagyon csinos szep lany kiserot,akire irigykednek,h olyan nod van,aki a kozelben var es aki ottleted utan 10 perc mulva felhiv telon,h ideert es mehettek akkor a kovstkezo programra. Bejon megcsokol es elkoszontok kezenfogva sietosen tavoztok. Nem mutstod be.


Lenyeg h add elo,h nem maradsz sokat mert programotok van a baratnoddel. Vhogy hitsd el,h 5 eve jartok.

Akar kozos kepeket is mutogass magatokrol.

Ez ilyen beintes lenne nekik. 😂

2023. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Ez hatalmas ötlet utolsó!

2019ben nem mentem el, most 2023ban meg gondolkozok rajta.

2023. jún. 23. 08:05
 29/29 anonim ***** válasza:
Igy ertelmetlen elmenni, ha ennyi rossz elmeny es rossz erzes szamodra. Azert, mert semmi erdekes nincs velem, netan szerencsetlennek szamitok en mennek osztalytalalkozora, mert szerettem odajarni. De ez egy remtortenet, dehogy mennek.
2023. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!