Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érezzem jól magam?

Hogyan érezzem jól magam?

Figyelt kérdés
Ma lesz egy tábor az osztállyal,ahova jönnek a 10.-esek is és ők szervezték. Ez egy olyan tábor,ahol szivatnak minket 9.-eseket ...Év elején volt már ilyen, akkor még elment,mert első volt,most más osztály jön és már nagyon nincs kedvem menni(de azért hogy ne sértődjenek meg muszáj).Erre fog rámenni az egész hétvége és aztán kezdődik minden elölről...Hogyan érezhetném jól magam és hogyan teljen el hamarabb az idő?

2019. márc. 29. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be, hogy helló, itt vagy, majd vonulj el valami eldugott helyre és csinálj olyasmit amit szeretsz, telefonon kommunikálj a barátaiddal. Vagy szólj ismerősöknek, barátaidnak, hogy aki tud menjen el oda és legyél velük.
2019. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy minden programon részt kell venni nincs menekvés...5 órakor kelés és torna stb...
2019. márc. 29. 11:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz idegenek megsértődésével. Ha nem érzed jól magad valahol, oda nem mész. Nem kell áldozattá válnod. Egyébként hidd el: rohadtul nem érdekli őket, hogy ott vagy-e vagy sem. Te csak a saját közérzetedre ügyelj, őket meg, ha bánatosak lesznek nélküled, majd megvigasztalja az anyukájuk.
2019. márc. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy az oszi kötelezte,elmondta azért,hogy nem erőszak de 1 srác lemondta azért,mert nincs kedve és az oszi most utálja és a 10.-esek is...
2019. márc. 29. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogd egy betegségre vagy családi okokra. Azt már csak nem nyomozzák ki.
2019. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek; gimiben már nem élveztem az ott alvós kirándulásokat. A végefele a születésnapomra estek ráadádul és vagy az utolsó vagy az utolsó kettő (erre nem emlékszem) alól kibújtam, mert a csudának van kedve a saját születésnapján szétunni az agyát. Édesanyám írt igazolást, hogy nem megyek.


Akármire hivatkozva kihagyhatod; szóval, ha nincs kedved, ne erőltesd. :)

2019. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol emiatt megutálják az embert, azt a közösséget ott kell hagyni. Gyanítom, hogy nem emiatt utálják, ne mondd már, hogy egy rohadt kirándulás annyira fontos bárkinek! Ha meg utálják, hát utálják. És?
2019. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most vírusos hányás és hasmenés van óvodától általános iskolán át a középiskoláig (van olyan család, ahonnan mindhárom helyre jár egy-egy gyerek....így szépen hozzák-viszik, terjesztik).


Mondd azt, hogy megy a hasad/hánysz. Senki nem fogja leellenőrizni, és hihető. Így pedig nem is szabadna közösségbe menned. És ez általában 3-4 nap alatt lezajlik...

2019. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat végül eljöttem,mert nem akartam egyedül hagyni a barátnőmet. Egész jó,szerintem az volt a baj,hogy elsőre mikor voltunk nem volt jól megszervezve.De ez sokkal vagányabb(külön faházikónk is van)...Már 1 nap lejárt valahogy letelik a másik is 😀
2019. márc. 30. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!