Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illeszkedjek be kozepsi...

Hogyan illeszkedjek be kozepsikolaba?

Figyelt kérdés

Jovore kozepsikolaba megyek. Mar most nagyon felek, hogy hogyan fogok beilleszkedni. Nagyon visszahuzodo vagyok sajnos... Altalanosban sincs sok baratnom bar ez mosranra kezd valtozni mert van 3 igazi.

Viszont volt olyan evem ami katasztrófa volt:( Egy idoszakban nagyon kikozositettek es ez nagyon rosszul esett.

De most ugy gondolom hogy vegre tiszta lappal kezdhetek. Egy nepszeru lany szeretnek lenni,akit mindenki szeret es lehetek onmagam.

Valojaban nem vagyok nagyon csendes peldaul ha az egyik baratnommel vagyok akkor tudok sokat beszelni, de van hogy akkor is szorongok picit.


Szovalit ajanlotok? Hogyan illeszledjek be es erjem el azt, hogy szeressenek az osztalytarsaim?


Meg azt meg hozzateszem hogy eleg bena alakom van szinte deszka:/ Sminkelni csak szempillaspiralt szoktam hasznalni. Ugye ezekert nem fognak kikozositeni?


2019. júl. 14. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Légy laza, kedves, önmagad.

Ne stresszelj rá, úgyis megtalálod a saját közegedet.

A smink és az alak miatt nem fognak kiközösíteni, hidd el.


18/L

2019. júl. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ettől féltem én is tavaly. Aztán megvártam a gólyatábort és minden kiderült 😉
2019. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Az alakodat tudod változtatni sporttal, a beilleszkedés meg alakul majd magától
2019. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Úgy se fog mindenki szeretni. Szóval szerintem az legyen a fő célod, hogy népszerű legyél. Nekem is van pár ismerősöm, akik talán régebben népszerűek voltak, de egyszerűen annyira a fejükbe szállt az egész, hogy most már jó páran utálják a viselkedésüket.


Egyszerűen ne az legyen, hogy ott ülsz, csendben, magadban. Kezdj el másokkal beszélgetni. Így hamar kialakítod már az első hetekben a saját kis körödet. Ne aggódj, minden okés lesz, csak ne sokat stresszel majd ezen. Szóval ne az legyen a fejedben, hogy "muszáj barátokat szereznem, muszáj hogy kedveljenek".


Ne aggódj. A filmekkel ellentétben itt nem fognak izélni az alakod miatt. Mármint, gonosz emberek mindig vannak, de azokkal nyilván nem éri meg foglalkozni. Szóval az alakod miatt ne izgulj. A sminkről pedig, sokan nem sminkelnek. Vagy nagyon minimálisan. Az osztályomból a legtöbben max. korrektort használnak, páran használunk szempillaspirált. Egy lány használ szemhéjtust, és kb. ennyi. Szóval emiatt se kell aggódnod. :)

2019. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ide én nem írtam, de érkeztek hasznos válaszok, olvasd el https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..
2019. júl. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!