Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet okosan fesztiválo...

Hogyan lehet okosan fesztiválozni?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék menni, lehetőleg többre is.

Nos ezt az "okost" úgy értem, hogy a leggazdaságosabban és legjobban kimaxolva az élményt, mivel nem voltam még soha. Nyilván kell egy alap x összeg DE! ez mikor a legideálisabb, hogy minél többre tudjak vagy többet ihassak stb.

Mert diák vagyok még, ez is valami kedvezmény lehet + van valami kombinált dolog nem? Ahol több fesztre is feljogosít vagy mi... Nem tudom csak fél füllel hallottam infókat és így nem nagyon tudok rákeresni :/ Szóval a ti segítségeteket kérném.

Ugye ilyenkor kell szállás is, a sziget hozzám közel van, ezzel is szállást spórolok mert itthon alszom. De alapól hogyan éri meg? Sátor az drága?

A pia elvileg drága bent + a kaja, de igaziból ki be lehet járkálni, nem feltétlen kell ott bent enni, nem? A piát becsempészni szintén gazdaságosabb szóval ilyenekre gondolok, magyarok vagyunk és nem hülyék :D ha valamit ugyan úgy meg lehet oldani csak olcsóbban nyilván csináljuk úgy :D


Ja meg érdekelne még egy valami de ez kicsit off, hogy társaságot is lehet találni? Hogyan lehet toborozni? Mert eddig is azért nem mentem mert egyedül nem akartam mert senki sem jár ilyenekre, csak eddig nem volt pénz se most meg már dolgozom és jövőre nagyon jó lesz. Szóval van valami ilyen társaság kialakító hely vagy mi? Ahol pl valakinek lemondta az ismerőse és egyedül megy meg én is akkor bulizzunk együtt stb. Valami ilyen érdekelne (ha létezik)

köszi előre is mindenkinek ^^



2019. júl. 31. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha erre a fesztiválra mész, akkor biztosan nem ér majd csalódás! 😊


[link]

2019. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Diákbérletet szinte minden fesztiválra lehet venni, napijegyet nem, az fix összeg. Az Efottnál szokott lenni kombinált bérlet azt hiszem a Strand fesztivállal.



Sátorból is lehet már venni olcsó, eldobhatót. Az eves, ivás drágább persze, mintha boltban vennéd, de az sem megoldás szerintem, hogy ki-be járkálnál, ha éppen kell valami. Én is voltam már idén is fesztiválon, ennyit rá lehet költeni.



Fesztiválon könnyű barátkozni, elég ha odamész társaságokhoz csalódni vagy írd ki az eseményhez, hogy ki megy még egyedül.

2019. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem erre vágyom az a baj :D Eddig is ezek megvoltak, most valami új kell.

Meg ezeket bármikor megtehetem. De felesleges neked magyaráznom miért jobb egy koncert mint otthon hallgatni az mp3-at, látom te más véleményen vagy :(

2019. júl. 31. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:

Második, köszi szépen :)

Persze, azt mondtam kell egy x összeg csak az ablakon nem akarom kidobni a pénzt :/

2019. júl. 31. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!