Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az nem minimum elvárás,...

Az nem minimum elvárás, hogyha egy ember bemegy egy boltba, akkor ne kezeljék tolvajnak? Ez más országban is így van?

Figyelt kérdés

Dm, Rossman. Az ilyen helyeken szerintem el sem hiszik, hogy valaki tényleg vásásrolni akar. Még akkor is, ha gyorsan kapkodod le a cuccokat.. Ha meg allergia miatt merészelsz pár címkét is elolvasni... Ott mondták tőlem fél méterre, hogy ez lopni akar.. Olyan is volt, hogy addig nem engedtek ki, meg fizetni, még a rossmanos bizti nm jelzett visza a kamereák alapján, hogy nem loptam... De nincs tolvaj kinézetem, nem emeltem el soha semmit. De ezek, plusz Fressnapf is volt már, Auchan, Interspar. Rengetegszer.


De egyébként ők szeretnének pénzért valamit eladni, akkor minimális tisztelet, vagy minek nevezzem. Mint ott mondja a Fressnapfban is, hogy hányszor megy még körbe, még kipakolja a boltot....


Nagyon sokan tapasztalják még ugyanezt. Nem, nem normális, ellenőrizzen, de ez, hogy megszégyenítenek valakit mert pénzt költ náluk. Persze a romákkal egy helyen sem mernek foglakozni, hát a fél Tescot körbeeszik, isszák mire kiérnek.


Vajon ez más országban is így van?


2019. aug. 31. 18:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
54%

#20:

És te miért erőlködsz? Tökéletesen levezette a #19 miért szállnak rá olyan emberekre akikben nincs rossz szándék, de mégis gyanúsan viselkednek a komplexusaik miatt. ilyen a világ.

2019. szept. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21, hagyd csak. Ő bajuk, nem nekem fáj.
2019. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen levezette, csak az nem azokról az emberekről szól, akikről a kérdés. De mindegy feladom mert szerintetek egy fiatal MAGYAR nő is biztosan gyanúsan viselkedik azért szállnak rá :D na de nem vagytok annyira fontosak hogy meggyőzzelek titeket a valóságról, tőlem maradhattok buták :) pá
2019. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Oké, örömmel maradunk buták, de lásd a jó szándékot a te édes tudatlanságoddal együtt a százalékod is megmarad, és nem pontozunk le, csak azért mert nem értesz egyet ;)
2019. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek komplexusaim... DE csak arról írtam ki kérdést, hogy ez szerintem a legalja, mégha a munkáját is végzi.


Milyen gyanúsan? Nem viselkedem "gyanúsan", de ez mit takar? Körbenéz nincs-e eladó, akitől kérdezhetne, gyanús? Nem talál meg valamit, gyanús? Fiatal, gyanús?


Nem görcsölök rá meg ilyenek. Nem csinálok semmit, de azért az ilyen beszólások felháborítók, ők akarnak eladni valamit... Egyébként nagyon sokan tapasztalják ezt rajtam kívül is, de lehet várostól is függ.


Nem, ők hajtják azt, hogy te ezt beképzeled, üldözési mániád, mert ez nem lehet igaz, Magyarországon nem...

2019. szept. 1. 09:17
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Azért fura, hogy milyen sokan "képzeljük be" :D


Szerencsére engem ez már nem érint, de amikor 15-16 éves koromban a naiv, kis hülye fejemmel, de mégis célirányosan beugrottam edzés után 2 hatalmas táskával bármelyik drogériába, egyből elkezdett követni az őr.

2019. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Anno egyetemista koromban mikor egyszer baromi sok cuccot vettem a Pennyben, a szekus kinyittatta velem a táskám, és leszakadt. Utána már elnézéseket kért persze.


Feleségem több DM-ben is panaszkodott, hogy nem tud nyugodtan válogatni a sminkcuccoknál, mert ott liheg a nyakán a szekus. De legrosszabb tapasztalata egy H&M-ben volt, mikor folyamatosan őt bamulta, majd rányitott az ork a próbafülkében. Utána ott soha többet nem járt abban a boltban, biztos megéri nekik ilyen véglényeket alkalmazni, hogy elriasszák a vásárlókat.


Egyébként legtöb esetben nem volt gondunk a biztonságiőrökkel. Mondjuk láttam már olyat, hogy mással szívóztak.

2019. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes... Szerintem el kellene gondolkodni megjelenéseteken, kisugárzàsotokon.

26 nő vagyok, vállalkozó, pozitív határozott kisugárzással, elegáns ruházatot kedvelem.

Más termékeket szoktam nézegetni, elgondolkodni, összehasonlítani. Van hogy még vázlatolok is mégse volt hasonló gondom soha sehol. 🙂


Se otthon magyarba, se itt ausztriában, de más országban se.


Megnéznélek titeket 🙃

2019. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28-as. Jó neked. Ostoba :)
2019. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!