Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik semmilyen képet nem osztanak meg magukról közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Maximum 1-2 közös képe van másokkal, de azokat sem ő osztotta meg, hanem az ismerőse aki készítette. Mindezek közé pedig a profilkép is beletartozik, azaz az sincs neki, és soha nem is volt.


Szerintetek az ilyen hozzáállás lehet hátrányos?


2019. szept. 8. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok. Saját magam alapján: nem fotogén, nem érdekli az egész, csak beszélgetni van ott, ezek bármelyike, és tetszőleges kombinációja.

23F

2019. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Annak, aki kutakodni akar, biztos hátrányos, mert nincs mibe beleütnie az orrát...
2019. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló vagyok, eddig elfogadták a hozzáállásomat, élőben senki sem kérdezett rá, hogy "ez miért van", szóval no problémo.
2019. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Rondák
2019. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, de már rosszul vagyok ettől a sok álértelmiségi idiótától, akik ettől érzik magukat valakinek, mert:

-nincs fent Facebookon

-nem rak ki profilképet

-nem lép be csoportba


Pont most láttam egy agyhalottat, aki vergődik, mert nem kap jegyzetet egyetemen, de Facebookra regisztrálni meg nem hajlandó.

Na most ilyen hülyét :D

-stb gyökérségek

2019. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valakinek egy profilkép miatt vagyok fontos az nem érdekel. Hátrány? Mégis milyen hátrány lesz abból ha nem osztok meg mindent saját magamról meg baromságot meg szanaszét photoshoppolom a profilképemet hogy jobban nézzek ki? Semmi. Akinek csak emiatt vagyok fontos az nem is érdekel. Pont.
2019. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, 2012ben töltöttem fel a profilképem 18 évesen, azt is hosszú cseszegetés után, azóta se változtattam meg, azóta azzal szekáltak úgyhogy nemrég töröltem mert nekem ez kicsit se fontos. Messengert használom, nem osztogatok meg semmit. Van 200 ismerősöm, újakat nagyon ritkán fogadom el, akiket megunok mert hülyeségeket raknak ki meg politizálnak azokat törlöm..soha nem volt hátrány, akinél ezzel hátrányból indulok az "ottrohaggyonmeg" nincs is olyan emberre szükségem
2019. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

#5 Mondjuk szerintem kevesek érzik ettől különlegesnek magukat, kb. az a szint mikor valaki büszkén újságolja, hogy nincs tévéje, és úgy tesz, mintha csak a lineáris adásokat lehetne rajta nézni, és nem lehetne ezer más módon használni.


Én csak azért kérdeztem, mert én ilyen vagyok, és a legtöbb ismerősömnek van legalább egy profilképe, én viszont idegenkedem képeket megosztani magamról, és érdekel, hogy lehet-e belőle hátrányom, eddig egyébként nem volt.

2019. szept. 8. 15:11
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Szimplán utálom, ha fotóznak, mert ronda vagyok, és nem akarom mutogatni magam. Meg mindenkinek a saját dolga, hogy mit oszt meg, nem?
2019. szept. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan profilkepem van, de ezenkívül nem töltök fel és nem osztok meg semmit.

Szerintem nem is divat már lőni ki folyamatosan a képeket meg mindenhonnan bejelentkezni.

2019. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!