Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről akik semmilyen képet nem osztanak meg magukról közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Maximum 1-2 közös képe van másokkal, de azokat sem ő osztotta meg, hanem az ismerőse aki készítette. Mindezek közé pedig a profilkép is beletartozik, azaz az sincs neki, és soha nem is volt.


Szerintetek az ilyen hozzáállás lehet hátrányos?


2019. szept. 8. 14:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hátrány. Ha úgy gondolnám, hogy jól nézek ki, akkor se akarnák felrakni képeket magamról, mert nem akarnám, hogy random emberek irogassanak. Az ismerőseim pedig tudják hogy nézek ki, szóval nekik minek kéne kép? Szóval igazából értelmét sem látom. Nem vagyok az az ember, aki minden vackot megoszt magáról a közösségi oldalakon, illetve tele rakja képekkel magáról. Van a közösségi oldalaimon 1-2 kép magamról, ennyi. Csak a csoportok, ismerősök, sztárok követése miatt vannak közösségi profiljaim, de én erre használom leginkább, nem pedig arra, hogy képeket osszak meg magamról. :) Szerintem ez teljesen okés. Legalább nem tud senki se bele kötni a profilodba.
2019. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem sincs képem kint. Így biztonságosabbnak érzem.
2019. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább abból volt hátrányom, hogy szekáltak, hogy ezt a képet miért raktam ki, miért írtam ezt hozzá, stb... (3-4 éves képeknél is... halvány lila gőzöm nincs már). A közös képeket is töröltem, hogy ne zaklassa senki az ismerőseim. Igaz, profilképem van kirakva, de ahhoz sem lehet írni, sem reagálni rá. A falamrs sem lehet írni. Egyedül a csoportok miatt van facebook-om, meg hogy könnyebben tudjak az ismerőseimmel kommunikálni.
2019. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Na meg így nem írogatnak olyan sokan.
2019. szept. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nekem még profilképem síncs. Egyszerűen nem érdekel az egész. Nem teszek ki képeket mert senkinek semmi köze hozzá hogy mit csinálok, és mások képeit sem nézegetem, mert ahhoz meg nekem semmi közöm. Én “élőben” találkozom a barátaimmal, ismerőseimmel, és ha valakinek mutatni akarok valamit, azt megteszem személyesen, mondjuk egy sör mellett.
2019. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs még profilképem se. Aki ismer úgyis tudja hogy nézek ki. Mellesleg én csak az ingyen chat miatt vagyok regisztràlva. Kell a mobilra a messenger.
2019. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs profilképem, valamikor régen volt, de visszaéltek vele, akkor levettem és azóta nem teszek fel, és más képet sem, se magamról se a családomról.
2019. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Semmit!


Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit tár fel a nagyközönségnek az életéből. Egyáltalán nem hátrányos.

2019. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, hogy tudassam az emberekkel a dolgaimat. Akit érdeklek, az keres engem 🙂
2019. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem teszek fel fotókat. Ronda vagyok, világéletemben gyűlöltem, ha fényképeztek; az ismerőseim amúgy is tudják, hogy' nézek ki, az ismeretleneknek pedig semmi közük hozzá. Nem a Facebookon élek, csak azért van fiókom, mert más csatornán már senki nem hajlandó kommunikálni. Sokkal jobb volt annak idején e-mailezni.
2019. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!