Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szülők! Titeket zavar, ha...

Szülők! Titeket zavar, ha gyereketek párja sokat van nálatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bármilyen válasz/vélemény esetén kérlek normálisan fejtsd azt ki, nem szükséges megbántani senkit. Ezt csak azért írom le, mert biztos lesznek szélsőséges vélemények.


Szóval magamról a témát illetően: 22 éves lány vagyok, egyetemre járok így vidékről kellett elköltöznöm otthonról (előtte soha nem voltam kollégista vagy ilyesmi). Albérletben 4 idegen emberrel kell együtt élnem, ebből 1-el a szobámat is megosztom. Sajnos nincs rokonom/családtagom a városban, csak a barátom él itt. Hétvégente hazautazom, ő ritkán tud velem jönni, el sem várnám hiszen hosszú az út, nem olcsó stb. Hét közben pár napot náluk szoktam maradni. Sok vizet nem zavarok, nem járkálunk, bent vagyunk szobában és még ételt is magamnak viszek (amit később viszek át lakásomba), segítek a házimunkában, nem nagyon fogadok el semmit, de mindig ajánlanak ezt-azt :D tehát nagyon aranyosak velem, de mégis folyton félek hogy mivan ha zavarok ne adj' Isten.. Barátomnak soha nem panaszkodtak és ő mindig azt mondja örülnek ha itt vagyok.. De én annyi rosszindulatú emberrel találkoztam már, vagy aki a hátam mögött mást beszél mint amit nekem mond, hogy tartok ettől.


Nekem csak párom és a családja vannak itt, különben nem lenne semmi otthon érzésem.. Szeretnénk összeköltözni is, hogy ezt kiküszöbölhessük, de értelemszerűen nem érné meg nekik anyagilag, hiszen ők helyben vannak.


Titeket ez zavarna? Én csak saját szüleimből tudok kiindulni, akik nagyon szeretik ha nálam van barátom és akár 1 hétig marad. Mindig kérdezik mikor jön legközelebb.



2019. okt. 3. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

engem nem zavar, az a lényeg hogy a fiam megkapja a numerát :)

Viccet félretéve, szerintem ez tök okés. Legyél bátor, az hogy most mit mondanak a hátad mögött arra úgy sincs olyan befolyásod. De ezt neked kell érezni. 2,5 éves kapcsolat után több lazaságnak kellene lenni, de lakásméret függő is persze.

2019. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat és hogy mindenki tök normálisan írta le a véleményét! (:
2019. okt. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!