Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 35 éves vagyok, van két...

35 éves vagyok, van két lányom (6 és 8), és azt szeretném csak kérdezni h ti is rosszabbul vagytok, amióta itt ez a klímaváltozás téma? Lelkileg értem. Engem aggaszt h mi lesz a lanyaimmal, és naponta többször is eszembe jut.

Figyelt kérdés
Ki hogy van ezzel a kerdesssl, problémával? Miként lendül túl rajta a hétköznapokban?

2019. dec. 9. 11:57
1 2
 11/12 Morzsi007 ***** válasza:
Teljesen egyetértek. D ez egy ilyen társadalom. Kitalálnak valamit és megcsinálják a körítést, hogy szükség van rájuk. Menj el, vedd meg mert attól jobban fogod érezni magadat. Sok sallang. Ez a rengeteg inger, amit az ember gyerek kora óta kap mindenhonnan. Eszméletlen....
2019. dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem teljesen igaz, hogy minket úgyse érint meg majd a tudomány kitalál valamit. Az ausztrál erdőtűz fél évig tartott, az Amazonas i lgett (mondjuk azt mindig égetis is direkt), Kalifornia is ég. Nézzetek meg pár videót a youtube-on. A világ legfejlettebb országairól beszélünk, Ausztrália mégsem tudta eloltani fél évig a tüzet. Az állatok megégtek, az erdők szénné égtek, fajok kerültek a kihalás szélére, az emberek belélegzik a gázokat. Nem volt technológiájuk az oltásra, és nem is tudtak rá felkészülni. Egyáltalán nem szokványos ,hogy egy éven belül ennyi brutális tűz legyen. És igen, amikor én gyerek voltam, nem is olyan rég, hatalmas havazások voltak, egész télen tudtunk szánkózni az utcán. Manapság már csak latyak van, csoda, ha télen párszor esik pár centi hó. Húsz éve nem vettük elő a szánkót.
2020. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!