Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem Aspergers szindrómám...

Szerintem Aspergers szindrómám van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem értem általában az embereket pl. hogy miért nyomulnak tömegével valamire, ami népszerű.

Nem értem, mi hoz össze két embert.

Nem értem, miért kell mosolyogjak vagy miért érdekli az embereket, hogy mi van velem. Szerintem anyámat sem érdeklem, akkor biztos mást se érdekel. De lehet, hogy csak én érzem igy.

Biztos azért mosolyogjak, hogy sugározzam a jókedvet, de mit számít az, hogy én boldog vagyok vagy nem.

30/F


2019. dec. 9. 21:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. Asperger.
2019. dec. 9. 21:05
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Csak szimplán idióta vagy
2019. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2019. dec. 9. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennek semmi köze az Asperger-hez, egyszerüen csak besavanyodott valaki vagy!
2019. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Anyud hanyagolt gyerekkorodban?
2019. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
szerintem ha egy orvos azt mondja hogy aspergered van, akkor az van. amúgy fogalmad sincs a tünetekről, hogy tudnád magad diagnosztizálni?
2019. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Ennek semmi köze az Aspergerhez, szimplán egy önsajnáltató, önző hisztigép vagy aki még az asperger tüneteit is lusta volt elolvasni.
2019. dec. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"aki még az asperger tüneteit is lusta volt elolvasni"


De, elolvastam. Nagy része igaz lehet rám, egy kivétel, hogy érdekelnek az emberek. Én nem érdeklem az embereket. De így belegondolva, én sem tudom, hogy miért foglalkozok ezzel, de mégsem merek oda menni valakihez és bemutatkozni.

2019. dec. 9. 21:43
 9/11 A kérdező kommentje:

De úgy nem értem az embereket, hogy néha meggyőződésem, hogy egy másik bolygóról származok.

Pl. a celebekkel, olyanokkal, mint Kardashian minek foglalkozik bárki is? Vagy hogy X politikus, mit mondott tegnap? Egyszer én is felhúztam magam, mikor parlamenti videókat néztem és Orbán egy nyamvadt kérdésre nem tudott válaszolni, az botrányos. De 2 nap múlva már elfelejtem és inkább a saját dolgommal foglalkozom.

Tudom, nem mindenki ilyen, de ilyen emberek között én tényleg furán érzem magam.

2019. dec. 9. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
próbálkozz ha akarsz, nem vagy különleges. a kardashianokat, meg az éjjelnappal budapestet minden normális ember lesz-arja. politikusokat senki se szereti. nincs ebben semmi különleges
2019. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!