Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintem Aspergers szindrómám...

Szerintem Aspergers szindrómám van. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem értem általában az embereket pl. hogy miért nyomulnak tömegével valamire, ami népszerű.

Nem értem, mi hoz össze két embert.

Nem értem, miért kell mosolyogjak vagy miért érdekli az embereket, hogy mi van velem. Szerintem anyámat sem érdeklem, akkor biztos mást se érdekel. De lehet, hogy csak én érzem igy.

Biztos azért mosolyogjak, hogy sugározzam a jókedvet, de mit számít az, hogy én boldog vagyok vagy nem.

30/F


2019. dec. 9. 21:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megmondani, ha tényleg érdekel, vizsgáltasd ki magad, pl. Autizmus Alapítványnál.


Én Aspergeres vagyok, rám is igaz a leírtak nagy része, de emellett sok más is. Viszont emberek engem is érdekelnek, és a legtöbb autistát is, akit ismerek. Nagy tévhit, hogy nem érdeklik az autistákat az emberek.

2019. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!