Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom, hogy szükségem...

Nem tudom, hogy szükségem van-e egy kapcsolatra. Hogyan jussak dűlőre magammal?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, sosem volt még kapcsolatom, lányokkal szégyenlősségem miatt szinte sosem vagy nagyon ritkán beszélek. Dolgozom, de nagyon keveset keresek. Rengetegszer bennem van hogy de jó lenne valaki, akár csak barát szinten akivel néha meg lehet beszélni dolgokat, de utána mindig elkezdek a távolba gondolkodni, hogy ha esetleg kapcsolatba fordul, és eltelik pár év valszeg megutáljuk egymást, vagy ha nem akkor össze akar költözni, de én nem bírok egy saját lakást megvenni / fenttartani (meg nem is nagyon vonz ez a része), gyereket se akarok, meg kimozdulni se sehova, csendben itthon ülős típus vagyok.. Sok ismerősömnél látom hogy 5-10 éves kapcsolatok mennek szét mert ráunnak egymásra, és én is ezt akarom elkerülni, de valahogy mégis hiányzik ez az egész. Mit tegyek?
2019. dec. 31. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy szükségem van-e egy kapcsolatra." Ha nem tudod, akkor nincs. Mondjuk akiknek ilyen buta, negatív sztereotípiákkal van tele a feje, az jobb is, hogy egyedül van. Miért kellene megmérgezni más életét is?


"Mit tegyek?" Az érzelmi felnövést tudom javasolni, nagy munka, de megéri.


Jó neked így?


"Dolgozom, de nagyon keveset keresek" tanulj és keress jobb munkahelyet

"mindig elkezdek a távolba gondolkodni" ugyan, ez nem gondolkodás, ahhoz se élettapasztalatod, se önismereted nincs elég

"hogy ha esetleg kapcsolatba fordul" miért tenné? Olyan vonzó fickó vagy?

"valszeg megutáljuk egymást" Miért is?

" de én nem bírok egy saját lakást megvenni" Tanulj és vállalj jobb állást

.

.

.


Gondoltál már arra, hogy megpróbálod megváltoztatni az életedet?


1. igen

2. nem


Válaszodat indokold.

2019. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mondjuk akiknek ilyen buta, negatív sztereotípiákkal van tele a feje, az jobb is, hogy egyedül van. Miért kellene megmérgezni más életét is?"


Kb mindenkinek buta negatív sztereotípiákkal van tele a feje. Ne csináljunk úgy már mint ha mindenki jézus, meg buddha lenne, és aki nem az az pedig MÉRGEZŐ, és menekülni kell tőle.


"Sok ismerősömnél látom hogy 5-10 éves kapcsolatok mennek szét mert ráunnak egymásra, és én is ezt akarom elkerülni"


Akkor tudnád ezt elkerülni ha lenne barátnőd, így nincs miről beszélni. Mondod, h nem tudsz beszélni lányokkal, mert szégyenlős vagy. De miért számít az, h milyen nemű valaki? Mármint beszélgetésnél.

2019. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez :/
2019. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!