Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdekelne bárkit egy ilyen...

Érdekelne bárkit egy ilyen vagy ehhez hasonló dolog?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy azon kevesek közé tartozom akik elég nehezen találják magukat ebben a világban. Kivételes embernek tartom magam többek között azért is mert sokféle társadalmi normát megvetek. A lényeg hogy szeretnék összehozni egy közösséget a hozzám hasonlóknak.

2020. jan. 6. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, ha lenne valami "józan paraszti ész" szűrő. De, a bemutatkozásod nem tűnik különlegesnek, hanem inkább tininek.
2020. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sokan egy életen át keresik a helyüket. Ebben sokaktól nem is különbözől annyira, mint gondolnád.

Ettől függetlenül biztosan hasznos lenne egy olyan közösség, ahol egymást tudják segíteni az emberek, hogy például egy adott ponttól hogyan éljenek tovább, mit csináljanak.

2020. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert mi van, ha valaki "Tiktokos" vagy "Instás"? :D Azt hiszed, jobb vagy azoknál, mint akiket leszólsz?
2020. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy ezt hiszem? Én csak szimplán nem szeretem azt a két platformot ennyi az egész...
2020. jan. 7. 15:22
 15/16 anonim ***** válasza:

Vegánokat miért nem szereted?

Leszámítva persze az eröszakos vegánokat, mert öket senki sem szereti.

2020. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Én is azokra gondoltam főleg
2020. jan. 11. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!