Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan itt, aki így...

Van még olyan itt, aki így gondolja ezt? Mit kezdjek magammal? 21/F

Figyelt kérdés

Az van velem, hogy már utálok mindent ami a mai világban folyik..


Ugye minden a pénzről szól és a külsőségekről. Senkiben sem bízhatok már a haverokban sem mert pl akinek nincs meg a kressz vizsgája azt lenézik..


Miért ilyen ez a mai társadalom? Én nem akarok ebbe élni de sajnos nem tudom mit kezdjek magammal. Ez a világ egy piszok, mert a rossz emberek lettek a jók a jók meg a rosszak.


nagyon társadalom ellenes vagyok



2020. jan. 16. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, akik az általad leírt értékrend szerint élnek. Vannak olyanok is, akik viszont nem. Akik nem, őket kellene megkeresni. Illetve lenne érdemes. Olyan témákat kereshetsz, melyekről úgy gondolod: az általad preferált értékrenddel élő embereket érdeklik. Biztos ilyen témákkal kapcsolatos csoportok, rendezvények is vannak például.
2020. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem szimplán szar közegben mozogsz és új barátokat kellene keresned.

Amúgy ez nem a mai társadalom sajátossága, régebben sokkalta fontosabbak voltak a külsőségek és a társadalmi elvárásoknak való megfelelések.

2020. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Fura haverjaid vannak. Mindenkinek van egy csomó minden, amit nem szeret a társadalomban, de azért általában a barátai között jól érzi magát. Lehet, hogy nem jó, vagy nem neked való a társaságod.

Én úgy vagyok vele, hogy bár sok minden nem tetszik, de van, ami igen. Elvégzem a "kötelező" feladataimat, és a szabadidőmben pedig azt csinálom, ami valóban örömmel tölt el. És nem kell valami különleges vagy drága dologra gondolni. Szeretek olvasni. Szeretek kirándulni, sétálni a környéken.

Valamilyen szinten te alakítod az életed. Nyilván a keret adott. De azon belül azért van mozgástér.

2020. jan. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Legyél remete, akkor nem kell a társadalomban élned.
2020. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Foglalkozz saját magaddal és ne másokkal. Az igazán sikeres emberek sose töprengenek a múlton vagy a megváltoztathatatlan dolgokon, csakis azzal foglalkoznak amin lehet javítani vagy élvezik csinálni.
2020. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
#5-ös, "Foglalkozz saját magaddal és ne másokkal." - Pont emiatt olyan érdektelenek az emberek egymással szemben. Mindenki leszarja a másikat, akár meg is dögölhetne valaki az utcán, akkor sem foglalkoznának vele sokan és ez nagyon szomorú.
2020. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Kezdesz felnőni. Hogy mit kezdj magaddal azt neked kell eldönteni, megtalálni.
2020. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

Semmit nem tudsz velük kezdeni. Összepakolsz és elhúzol egy olyan országba, ahol kultúremberek élnek. Ennyi.

Tanulj nyelvet. Fél év alatt eléggé fel lehet fejlődni bármilyen nyelvből, hogy ne legyél teljesen elveszett az új országban, aztán mehetsz.

2020. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 6-os, szóval számodra tényleg egy kategória pl elsétálni egy eszméletlenül a földön fekvő ember mellett és beleszólni a másik életébe?

Tudod, az utóbbi az, ami nagyon káros és nincs rendben. Nyilván a “foglalkozz magaddal”-t is az ilyen kotnyeles emberek kapják meg, nem az, aki egy balesetnél újraéleszt...


Kérdező, te pedig rossz körökben mozogsz. Ahol az mérvadó, hogy van-e jogsid, az egy gáz társaság.

2020. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Szerintem ki kell vonulni a társadalomból.
2020. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!