Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van még olyan itt, aki így...

Van még olyan itt, aki így gondolja ezt? Mit kezdjek magammal? 21/F

Figyelt kérdés

Az van velem, hogy már utálok mindent ami a mai világban folyik..


Ugye minden a pénzről szól és a külsőségekről. Senkiben sem bízhatok már a haverokban sem mert pl akinek nincs meg a kressz vizsgája azt lenézik..


Miért ilyen ez a mai társadalom? Én nem akarok ebbe élni de sajnos nem tudom mit kezdjek magammal. Ez a világ egy piszok, mert a rossz emberek lettek a jók a jók meg a rosszak.


nagyon társadalom ellenes vagyok



2020. jan. 16. 09:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Inkább magadban keresd a hibát.


Szerintem senkit sem néznek le akinek nincs jogsija.


Pl.: Barátnőmnak sincs, mert Budapesten lakik és gyorsabban el megy (többnyire) akárhova tömegközlekedéssel és így neki egy értelmetlen költség lenne. Meg nem az útra teremtették, ha szépen szeretnék fogalmazni.

2020. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Mobilitáshoz fontos a jogsi, egyébként meg státuszszimbólum proliknál, belém is álltak anno, hogy annyira baxtatok mindenkit, hogy csinálja meg, azt gondolják fas méregetek, de gondolj bele, bármi szitu van kell az a jogsi. :) Lionka is most kezdi el.


Egyébként meg a pénzről és a szexről szól az egész. :)

2020. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Valóban jó a jogsi, csak éppen autó sem árt hozzá...

Annak semmi értelme, hogy leteszem jó pénzért, aztán nincs mit vezetni, a tudásom meg csak kopik. Amondó vagyok, akkor csináljunk jogsit, ha utána autót is tudunk venni ja meg azt fenntartani is.

2020. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez a probléma nem ma keletkezett, 5000 éve pont emiatt sírtak az emberek. Úgyhogy előre a világtörténelmen átivelő lúzerség útján.
2020. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%
Bezavar az ego. A helyes gondolkodás nem az, hogy probléma van a világgal. Aki a világgal problémázik annak könnyen kisiklik az élete. Az élethez való helyes hozzáállás az, hogyha problémát találsz magad körül, akkor te magad próbálsz változni, mert a problémát csak így tudod megoldani.
2020. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ember megy valami után ami azt se tudja mi.tomegemberek vannak ez a baj
2020. jan. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom hozzád.

21F

2020. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Mindjuk azért egy KRESZ vizsga nem egy nagy ördöngősség :D. Vagy nem is értem.


De egyébként nem kell beszánolni róla nekik. De mondok egy jobbat, szakítsd meg vele a kapcsolatot, vagy velük. Sokkal jobb lesz, komolyan mondom!! El nem hiszed, aztán idővel találsz új barátokat!


Gondolom te is falun élsz, minden az a kib...szptt pletyka, emberéleteket tesznekntönkre veel, itt normális a szexuláis zaklatás, a nő és gyerekverés... Darabokra szednek mindenért, mint nálam az egyeteminjegyekkel is volt. Van ilyen. Kiskorom óta menekülni akarok innen... Fogalmuk nincs ezeknekk az elmaradt pletykás mocakoknak, ebben épeszű ember nem bírja!


Aműgy ne sajnáltasd magad, légyszi! Nem tudom milyenek a "haverok", de hagyd őket a francba! Egyébként aki meg kibeszél, kigúnyol a hátad mögött, az minden, csak nem "haver"... Vagy nem haverokat, hanen barátokat kellene keresni! Vannak hihetetlen kétszínű emberek, nem is hiszed el, mondjuk szerintem ez már betegség, de más is bedőlt ilyeneknek! Meg az emberek változnak, lehet mert valaki 18 évesen jófej, rendes volt, az 20 éves alkoholista, aki lomizni jár, meg rabolni szabadidejében, mint utólag kiderült! Én az ilyen embereket, fokozatosan, vagy nem fokozatosan leépítem :)


Tudom, nem hiszel nekem, de lehet nincs kivel menni sörözni, de az sincs, aki kibeszéljen, basztasson, aztán lesznek új emberek!


Amúgy meg, amiket most felsoroltál, azok megvoltak 20-30-50-70 éve is, sőt régebben is és annál előbb is!

2020. jan. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert nincs meg a kresz cizsgad?
2020. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Most 22 vagyok (lassan 23) 2 hete kezdtem el a KRESZ-t. Van 4 nagyszerű haverom, akikkel kb. 2 havonta összefutunk és beszélgetünk, szerintem azok a jó barátok, akikkel ha több hónap után találkoztok is ugyanott folytatjátok a beszélgetést ahol abbamaradt.


Engem egyetemen a csoporttársaim néztek le azért, mert több vizsgán szarul teljesítettem, más vizsgákon meg volt hogy a legjobban, igazából csak abból tanultam amiből szükségesnek éreztem, másrészt a családi körülményeim nem tették lehetségessé számomra hogy annyit tudjak tanulni amennyit szeretnék.

A lényeg az hogy bár magasak a társadalmi elvárások, nekem nem - és haverokban sem - fordul meg a fejemben hogy a másikhoz hasonlítsam magam. Az hogy mindegyiküknek van barátnője, van jogosítványa, autója, diplomája, nekem pedig ezek közül semmi, attól még emberileg ugyan azon a szinten vagyok mint ők, én szimplán a hátteremből adódóan lassabban tudok haladni a társadalmi elvárásokkal.


Szóval szerintem ezen nem kell keseregni, én 20 évesen elhatárolódtam azoktól a "haveroktól" akik csak negatív érzéseket keltettek bennem. Most olyan haveri köröm van, akikkel támogatni tudjuk egymást és mégsem másznak a nyakamba, nekem így, hogy 1-2 havonta találkozok velük bőven elég, sőt egymást szakmailag is tudjuk segíteni.


Szerintem engedd el azokat a haverokat akikkel rosszul érzed magad, én 20 évesen gyakorlatilag felszabadultam, megismertem önmagamat, hogy mi is a célom az életben, teljesen öntudatra ébredtem.

Elkezdtem edzeni, dolgozni, nyelveket tanulni, kertészkedni, hangszeren tanulni, mindezt egyetem mellett.

Én azt mondom hogy mindent nehéz elkezdeni, de ha nem adsz magadnak egy kis löketet, akkor sosem jutsz el egyről a kettőre. Motiváltnak kell maradni, optimistának és reménykedni kell egy szebb jövőben.

2021. márc. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!