Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kehet elviselni, ha napi...

Hogy kehet elviselni, ha napi szinten kiröhögnek többször is?

Figyelt kérdés
Még mindig nagyon bánt, pedig az évek alatt megszokhattam volna...
2020. jan. 17. 17:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nincs csodakezelés, amitől hirtelen meggyógyulsz, max gyógytorna, amivel erősödsz. De nem durva. Kettő meg de jó, hogy itt is milyen empatikus emberek vannak...


De komolyan, az ilyenek mit hisznek, aljadék szemetek. Öröklődő generációsan a családban.


Áldozathibáztató mocskok

2020. jan. 17. 18:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Te véletlenül nem az egyetemista lány vagy, akinek nem lehet pasija, apád behajt az egyetemre, nem használhatsz tampont és a többi?
2020. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én vak vagyok. Engem is röhögtek már ki sokszor, különösen amikor pl. nekimegyek valaminek, amit nem tudtam érzékelni időben, vagy valami kellemetlen szituációba kerülök stb. Valószínűleg meg is bámulnak, amivel - érthető okokból - nem szembesülök, csak ha épp kísérővel vagyok, aki felhívja erre a figyelmemet.

Igyekszem nem gondolni rájuk: megváltoztatni őket, a mentalitásukat, világhoz való hozzáállásukat nem tudom.

2020. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon erős vagy! Sok sikert az életben!
2020. jan. 17. 18:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Te se gondolj rájuk. Hangulatod elromlik, valamint egyetlen másodpercig se érdemlik meg, hogy bármilyen módon rájuk áldozd gondolataidat. A gondolat idő és energia. Ha bánt, amit tesznek, mindig kiszolgáltatott leszel lelkileg a rossz embereknek, az emberek pedig - sajnos - mindennél jobban megérzik a gyengeséget.
2020. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, vagy te vagy a világ legszerencsétlenebb embere, vagy kicsit felnagyítod a dolgokat. Mindenkit gúnyolnak életében, és azzal, amivel lehet. Ha nagy az orrod, azért,ha görbe a hátad, azért, ha göndör a haj, azért. Stb.


De azt ne mondjad már, hogy az egész faku/város folyton veled van elfoglalva, még a szüleid is. Ez üldözési mánia.


Szerintem elsősorban téged zavar a dolog, hát tegyél ellene.

2020. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jézusom, hogy te mennyire hülye vagy. Igen, napi szinten legalább egyszer kiröhögnek a járásom miatt, kivéve ah nem megyek sehova.


Milyen szerencsétlen? Felfogod, hogy ezek betegségek? Max. gyógytornával tudok tenni ellene, de az sem tünteti el ezt, hanem max. nem rosszabbodik... De viztos, az~rt vihognak ki, mert direkt csinálom. Gratulálok neked...

2020. jan. 17. 19:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gyógycipő mennyire segítene ezen a problémán, olyan gyógycipő, melyet a lábadról, egyéni mintavétel alapján, méretre készítenek. Nem minden gyógycipőn látszik, hogy gyógycipő.
2020. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!