Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Párok! Párotokkal, hogy...

Párok! Párotokkal, hogy ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szeretném tudni, hányféle ismerkedés van a világban! Szeretném ezekből azt is tudni, hogyan ismerkedhetek meg majd a jövendőbelimet! Arra is kíváncsi vagyok, hogy történt a nagy találkozás!

2020. jan. 22. 10:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemi diákbálon bő 50 éve.
2020. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a válasza tetszik nekem, és nagyon szépek!
2020. febr. 7. 11:43
 23/31 A kérdező kommentje:
Másnak is van, története?
2020. febr. 10. 10:57
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon.

2eve mar.

2020. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ok cupidon ráírtam, de hetekig nem válaszolt. Aztán kaptam egy választ és kb. fél éven át csak üzenetben dumáltunk de napi szinten. Picit messzebb laktunk, szóval nehéz volt leszervezni az első randit.

Ezek után kb egy évig hetente látogattuk egymást. Most lesz második éve, hogy összeköltöztünk.

2020. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Más is itt ismerkedett meg, ezen az oldalon?
2020. febr. 10. 13:02
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn. Épp aznap le akartam törölni magam, mondván “inkább lezbikus leszek”. Najó, nem. Egy srác nagyon megbántott ott, és rengeteg undorító üzenetet kaptam, amikoris ő aznap rámírt. Nagyon tetszett a profilja, meg az üzenete is frappáns volt. De mondtam neki, hogy törlöm magam, mert gonoszak itt az emberek nagyrésze. Végül úgy beszéltünk meg, hogy hangoutson chateltünk, én pedig végleg töröltem magam a társkeresőkről. Egy hétig non-stop beszéltünk, majd randiztunk. Kb így kezdődött :)
2020. febr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Valami távoli ismimtől megtudta mikkel foglalkozom s hogy megrendelésre is alkotok.


Felkeresett egy kis munkával, a személyes egyeztetésen a kávézóban ájöttünk mennyire egymásra voltunk s vagyunk hangolódva.

De mindketten első látásra bejöttünk egymàsnak.

+ Teljesen jól kezelte az őszinte véleményemet.

(Volt aki rossz néven veszi, ha pl megszólom, hogy mit érzel,látok feleslegesnek az elképzelésben az adott tervben)


Az egyeztetés után sétáltunk, kézfogással kezdődött, ölelgettük egymást kb 2 órán át, hogy el sem hisszük egymást 🙃

Aztán kaptam egy csókot 😊



Ő is alkotó csak a digitális világban (játék, modellezés stb),

ugyanazokon az elveken vagyunk, az értékrendünk, IQ, EQ, mentalitás, hobbik, érdeklődéseink ...stb mind egyezett.


Teljesen introvertált emberként mellette felé extrovertált lettem.

Feltöltődünk egymás mellett, ösztönösen nagyon jól kezeljük egymás érzéseit.

Pl pár mp alatt lenyugtat, amit soha senki nem tudott megtenni, sőt a vulgáris emberek inkább fát tettek a tűzre.


+ Egyikünk se halgat, lapul meg, mindent megbeszélünk, túl őszintén 😅

De mivel más szinten vagyunk az átlag embertől, meg tudjuk oldani, beszélni s mivel hasonlóak vagyunk megértjük a másikat.


No meg az adok-kapok elv mindenre vonatkozik.

Egy kisebb kedvességtől kezdve a szexig, munkáinkba segítségig.


S végre valaki, aki úgy gondolja szintén:

Hogy nem csak addig kell igényesnek lenni önmagunk felé, míg találunk valakit magunknak, hanem továbbra is, mert első sorban önmagunk miatt csináljuk.


Az edzéstől kezdve bőrápolásig minden.

2020. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Iluminàlt àllapotban stoppoltam. Kiderült hogy a baratom haverjai vettek fel miközben en végig kamuztam mindenröl aztan röhögve mondtàk jo mese volt :D

Aki felvett ö lett a nagy ö :)

2020. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
47%

Leírom a három legérdekesebbet.


Egyikkel egy mmorpg játékban. Inveltem partyba valamiért aztán szóba elegyedtink, a többit már tudod.


Egy másikkal olyan időszakunkban, ahol sehova se jártunk. Mindketten csak meló, aztán home. Én egy olyan ismerősöm által lettem elhívva talira, akivel az össz közös múltunk, hogy elmentünk külföldre stoppolással. Páromat egy külföldön élő, de akkor pont itt átutazó barátja hívta el.

Én és az ismerős eleinte csak beszélgetni mentünk, aztán tovább invitált a bizonyos helyre. Páromék meg helyről helyre jártak s csak éppen szerencse volt, hogy odajöttek más szórakozóhely helyett.


Harmadikkal pedig meditáció közben kértem az ikerlángom nevét, de az ő nevét hallottam. Rákerestem fbn, s én voltam az első életében, akinek ilyen helyzetben visszaírt.


Szóóóval.., fejlődj és majd a sors összehoz titeket.

2020. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!