Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem leszek sikeres, ha mást...

Nem leszek sikeres, ha mást mutatok mint ami vagyok? 21/F

Figyelt kérdés
Ez pontosan hogyan értsem? Amúgy igaz ugye?

2020. febr. 21. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen vagy.

Meg attól, hogymeddig bírod megjátszani magad. Előbb utóbb ellazul az ember a kolegái körében és kiadja magát, ha nem is teljesen, de valamennyire.

2020. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én túl őszinte vagyok és ez nem tetszik az embereknek szerintem
2020. febr. 21. 11:29
 3/12 anonim válasza:
100%

Sikeres lehetsz: lehet pénzed, (ál)barátaid, (ál)barátnőd,stb.

Na de boldog...elásva az igazi éned biztosan nem.

2020. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg ha kötekednek akkor beszólók én is
2020. febr. 21. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vok:

én is ilyen vagyok.

Hát...nemtom, én már magamat adom, 23/F egyébként. Volt munkahelyem, ahol meghúztam magam, de kikészített (rendőrség). Meg az a cég ugye nem arról híres, hogy ellent mondhatsz :D És rengeteg hülyeségük és illogikus dolguk van tehát piff. Nekem nagy csalódás volt a cég, mert rendszerető és nagy igazságérzetű vagyok.


Most egy olyan helyen vagyok, ahol sikeres vagyok és magamat adom. Nincs velem baj. Nyilván nem a főnök előtt, vele picit kedvesebb vagyok meg nem szólok be, de nincs is akkora interakció köztünk, hogy kelljen hangoztatnom bármit is.


Meg voltak olyan barátaim akik előtt másnak adtam ki magam és ebben az előzőnek igaza van,ál barátokat és minden ál dolgot és látszólagos értéket lehet így szerezni, de az nem igaz. És van egy barátom aki mindenki előtt megjátsza magát, csak a családjával és a közeli barátaival adja magát meg őszinte (és még velünk sem 1000% ahogy érzem), és nagyon nagyon sikeres, és nagyon nagyon egyedül van a tömegben is. Hát tipik, tudod.


Mindennek meg van a hely, van ahol muszáj egy picit megerőltetni magunkat és jópofizni, de pl én és akkor gondolom te is nem vagyunk popsi csókolós fajták, így ha arra épülne a karrier mint a magyar királyi rendőrségnél pl, akkor az ugye offos, és hasonló helyzetekben neked is. Úgyse bírjuk ki hogy mindent nyeljünk és hallgassunk, ami full hülyeség.

2020. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent neked, hogy túl őszinte vagy?

Mindig elmondod a sajátvéleményed, vagy mindig ráhányod egy bizonyos stílusban másokra?

Nagyon nem mindegy.


Mit jelent az hogy önmagad vagy?

Azt hogy megjátszod magad, benyalsz, jópofizol,

vagy azt, hogy moderálod magad?


Nagyon nem mindegy, megjátszani magunkat káros, moderálni magunkat nem csak előnyös, hanem egészséges is.


Egy példa, nekem nagyon durva szarkasztikus csipkelődős stílusom van, a baráti körömben ez teljesen működik.

A mostani képzésem miatt új körökbe is kerültem, ahol ezt egy társam valódi támadásnak vette.

Ezt a viselkedést korrigáltam, de attól még teljesen őszinte vagyok vele.

2020. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy *nem önmagad vagy?
2020. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "túl őszinte vagy" ugye nem azt jelenti hogy boldog-boldogtalant traktálsz a véleményeddel meg válogatás nélkül mondod az őszintét?
2020. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ha kell elküldöm a büdös pics@ba
2020. febr. 21. 13:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

és kell? :D Van különbség aközött hog ykiállsz magadért, és aközött hogy minden apró "szerinted most el kell küldeni a p*csába" helyzetre agresszívan reagálsz...Nem mindegy reaális e az amikor valamit így érzékelsz vagy sem :D


Az őszintét pedig lehet úgy is kommunikálni hogy nem földbedöngölöd, hanem építed a másikat, ez megint nem mindegy :D Az "ilyen vagoyk és kész" pedig remek kifogás, de a fejlődésre inkább lehetsz büszke

2020. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!