Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem leszek sikeres, ha mást...

Nem leszek sikeres, ha mást mutatok mint ami vagyok? 21/F

Figyelt kérdés
Ez pontosan hogyan értsem? Amúgy igaz ugye?

2020. febr. 21. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha másnak adod ki magad, mint ami valójában vagy, azaz ha alakoskodsz, akkor csak pillanatnyi sikert érhetsz el. Aztán kibújik a szeg a zsákból, kiismernek és leírnak maguknak - mehetsz náluk a süllyesztőbe.

Az csak előny, ha nem kertelsz és megmondod a véleményed. Viszont meg kell választanod a közlés módját. Van akinek telepofával kell megmondani, hogy szót értsen, de van akinek elég azt mondani, hogy nem tetszik, ahogy csinálta, én így csináltam volna (és megmondod, hogyan tetted volna). Néha valóban be kell húzni az embernek a farkát, tudni kell kihez hogyan kell szólni, néha le kell nyelni szó nélkül a gombócot, de nagy általánosságban saját magát kell adnia az embernek.

Sokat, nagyon sokat tudnék erről írni, mert voltam beosztott és voltam vezető is.

FFi/78.

2020. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. nagyon sok pszichopata sikeres ember.
2020. júl. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!