Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kezeljem azt, hogy a...

Hogy kezeljem azt, hogy a párom barátai nem fogadnak el?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy nagyon régi és nagyon szoros baráti társasága. Bandának nevezhető,lányok, fiúk vegyesen.

Előző barátnője nagyon jóban lett velük, bevették a bandába. És mivel én szinte átmenet nélkül kerültem a képbe, nagyon utálnak. Tehát egyik héten még az előző lánnyal volt, következő héten pedig már engem vitt ki, úgy hogy az exe is ott volt. Nagyon csúnyán néztek rám, amit igazából meg is értek, még ha nem is voltam hibás. A szakítás meg volt, de sajnos később mint én gondoltam. Ha jobban átláttam volna a helyzetet valószínűleg nem megyek ki velük.


Ennek már egy éve. Azóta sem vagyok szimpatikus nekik, ők sem nekem. Alapból ellentétesek vagyunk, nem illek közéjük.

Viszont a párom heti 2x-3x kijár velük, úgy hogy engem már nem is hív.

Zavar hogy olyan emberekkel van akik engem nem szeretnek(sőt), de leginkább rosszul esik, hogy én félre vagyok téve (tehát sokszor azt érzem hogy ők fontosabbak mint én), és meg sem próbálta megoldani a helyzetet pedig többször kértem rá és ez állandó konfliktus köztünk.

Azt mondta hogy én kéne barátságosabb legyek és megszerettessem magam velük.

Én sajnos nem ilyen típus vagyok, ha azt érzem hogy nem bír valaki akkor inkább hagyom.

Viszont azt szeretném hogy a párom megértsen és teljes vállszélességgel mellettem álljon. De sajnos ez nem így van.


Sokat gondolkodom, hogy hogy kéne kezeljem ezt a dolgot... Kezdünk eltávolodni a párommal.


Szerintetek mit tegyek?

(Ja és ez az első hosszabb kapcsolatom, ha ez számít.)



2020. febr. 29. 09:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még annyit tehetsz, hogy a fiúkat elhívjátok magatokhoz. Csak a fiú haverjait. Hiába ők egy banda, de ettől még senkinem nem lesz semmi baja, ha időnként csak a fiúk, és csak a lányok is szerveznek programot. De ne menjen el sehova a fiúkkal, hanem nálatok gyűljetek össze egy kis dumálásra, iszogatásra, majd a vírus után, vagy ha van kert grillezni. Akkor láthatja a barátod, hogy a fiúknak semmi bajuk veled. Itt a nőkkel van a gond.
2020. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, írok
2020. jún. 5. 19:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi lett Kérdező, hol tartotok?
2020. okt. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egész nyáron nem voltunk együtt, eléggé megromlott a dolog. 2 hónap után bekultunk ki, 1 hónapja tart a dolog.. A régi banda megszakadt, több okból is, de így is sokat jár ki a fiúkkal, ami tulajdonképpen nem is zavar, inkább csak az zavar, hogy miközben én esténként inkább vele lennék, ő máshol... De próbálom meggyőzni meg tartani magam, mert tudom hogy neki erre szüksége van és nem baj ha nem vagyunk non stop együtt.
2020. okt. 28. 09:22
 15/16 anonim ***** válasza:
Hú, hát ez még mindig nem túl jó... esténként nem akar veled lenni? Mondjuk még egy héten 1-szer vagy max 2-szer elmegy, de többször már a helyedben biztos nem viselném el. Az igaz, hogy nem kell nonstop együtt lenni, de azért este csak veled kéne lenni-e nem? Sajnálom, hogy nem oldódott meg teljesen. Neked vannak barátaid/barátnőid akikkel olyankor esetleg tölthetnéd az időt?
2020. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem minden este megy, és amikor megy előtte mindig találkozunk, szóval... Próbálkozik,mert mostmár tudja hogy érzek ezzel kapcsolatban. Vannak barátaim, de igazából nekem nincs akkora igényem erre a baratosdira nap mint nap, nekem hetente 1x,vagy kéthetente egyszer bőven elég.
2020. okt. 28. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!