Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mekkora lúzer vagyok?

Mekkora lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Régen:

Utáltam a dohányzást, alkoholt, bulikat, nem szerettem dolgozni, tanulni.

Nem annyira régen:

Odamentem dohányos lányokhoz, beszélgettem velük, de nem mertem rágyújtani.

Bulikba nem mentem be.

Amikor csajoztam, kicsit feszült voltam.

Az eredmény mindössze egy randi (nem jött el a lány), és egy azonnali szex, randi nélkül.

Jelen:

Mostmár ez megváltozott akármelyik szép, dohányos csajjal rá merek gyújtani, ma amikor jöttem haza esett az eső és a táskára húztam az esőkabátot, és amilyen okos vagyok abban maradt a dohány és az öngyújtó is, pont arra jött egy szép dohányos lány, én akkor kerékpároztam, ő sétált, rámosolyogtam és fogtam utána a fejem, hogy nem tudtam vele beszélgetni és dohányozni, mert egy igazi vadásznak kéznél van a fegyvere és nem akkor kezdi el keresni, amikor már ott van a préda, nagyon nagy lúzer lennék?

Amúgy nekem megvan a motivációm a csajozásra, azt is tudom, melyik kávézóba hívom el, ha jó csajt találok meg, ja meg jövő pénteken buliba is elmegyek, most még este még szétnézek a városba hátha találok valakit, ha nem, akkor csak dohányzok.


2020. márc. 6. 13:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Táskában maradt a dohány és az öngyújtó
2020. márc. 6. 13:28
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
A te problémád inkább pszichiátriai eredetű.
2020. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ekkora hülye nem lehetsz! Ha tetszett a csaj, dohányzás nélkül is ismerkedhettél volna..
2020. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Már megint a dohányzónő-fétises? :D
2020. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Cigi nélkül is lehet értelmes embert találni. Bar ebből a leírásból látszik hogy a személyiséged miatt nem jon ossze össze semmi. Nagyon hü..ének tűnsz
2020. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De hogyan? Az egy elpazarolt lehetőség lett volna, amúgy ha nem lenne bennem ez a csak azért is, már rég lenne csajom.

Csak azért is csak úgy megyek oda, hogy azonnal kéznél van a dohány, én is dohányzok, hölgy is dohányzik, ennélkül a hármas egység nélkül ez kivitelezhetetlen.

2020. márc. 6. 13:37
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Az agyad hiányzik ehhez, nem a hármas egység.
2020. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mégis sikerül több milliárd embernek. Az en parom dohányzik, én nem, nem is a cigi miatt jött oda hozzám.
2020. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az jobb lett volna, ha a közepes lúzert írjátok válaszként, önbizalmat is adott volna.
2020. márc. 6. 13:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt a cigis dohanyos
2020. márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!