Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek nem volt szemétség...

Szerintetek nem volt szemétség, hogy postára kellett mennem két ajánlott levélért, ami nagyon fontos, visszaküldték volna, erre beszóltak, hogy "nincs iskola, lézeng, terjesztik a vírust, ahelyett, hogy távoktatásban lenne otthon"?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem vagyok iskolás régóta. Ő ott lehet, én nem. Kettő nem jókedvemből álltam én is ott sorba, sürgős volt és ma tudtam utoljára menni érte. Annyira szemetség volt. De bezzeg az ember arcába beleköhögnek.

Kettő, egy coop boltba mentem be majdnem a gyomrom kifordult, ajtót, ablakot nem nyitottak, oxigén elfogyott, de kint sorban állás. Vírusmegelőzés 100 %.


Meg vegyétek a lisztet, az nem előz meg és kezel semmilyen betegséget, mert kezet nem tud mosni stb.

Teljesen megbolondultak az emberek. Bezzeg vettem egy százas zsepit, majdnem meglincseltek érte, hogy tuti beteg.

Pont ennek a bezsúfolásnak, meg levegőtlen helyeknek és elhalasztott műtetéteknek, kezeléseknek lesz meg a kára...



2020. márc. 16. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem, ezt sem hiszem el. Ez olyan, mint a nő, akire rendőrt akartak hívni, mert köhögött.


Egyrészt, ha fiatalabbnak nézel ki, ez máskor is megtörtént volna. Velem is volt már korona előtt 2x is, hogy a biztiőr szólt, miért lézengek a plázában iskola helyett.


Másrészt, szerintem az emberek többsége 100-as zsepit vesz otthonra. Elmenősnek, táskába vesszük a pici 10 db-osakat, és azok is össze vannak általában csomagolva.


Nem tudom elképzelni, hogy összeállnak az emberek és nézik, mit veszel. Én is voltam vásárolni, mindenki a saját cuccával törődik, senki nem áll le nézni, hogy ez zsepit vesz le a polcról, annak meg liszt van a kosarában.

2020. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Volt ilyen korábban is, hogy fiatalabbnak néztek, ki mondta, hogy nem? Egyszer igazoltattak is emiatt, de szóltak is be...


Attól még igaz, ha nem hiszed el, menj el a csatamezőre, de inkább maradj otthon!

2020. márc. 18. 17:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt mondom, voltam, és normális emberek vannak, akik a saját szarjukkal törődnek, nem kipécéznek egy embert, és mutogatnak, hogy miket vesz.
2020. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Örülj, hogy nem volt ilyen... Nekem is egy szólt be, de megzakkantak az emberek.
2020. márc. 18. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!