Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltak aranykora jön...

Introvertáltak aranykora jön most?

Figyelt kérdés
Bezártak a mozik, rendezvények, fürdők, hivatalok stb. a kocsmák is befognak lehet, kb. 0 közösségi társalgást kell folytatni, mindent interneten vagy telefonon kell megoldani. Mintha egy introvertalista mennyország lenne.
2020. márc. 18. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2020. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Aki annyira introvertált, azt ezek a dolgok eddig is hidegen hagyták, mert nem vettek részt bennük. Nekik ez nem kedvező dolog, mert eleve semleges terek voltak, ahol nem jelentek meg. Nekik ez nem aranykor, a telefonálás pedig ugyanolyan kellemetlen dolog marad.

Fordítva lenne értelme a kérdésnek, hogy ez az extrovertáltak meg a seggükön maradni nem bírók kényelmetlensége.

2020. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Egy erősen introvertált embert ez tényleg nem fog érinteni, mert eddig sem ment ilyen helyekre és eddig sem igényelte a társaságot. Az meg, aki kifejezetten örül annak, hogy másokat korlátozzák olyan dolgokban, ami őt nem érinti, az nem introvertált, hanem egy alja gyökér.
2020. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Igen! Én évek óta otthonülő típus vagyok, semmiben nem változott az életem. Ugyanúgy tanulom az angolt, nézem a filmeket, és tornázok zenére. Eddig nem akartam diszkóba meg bulikban mászkálni, most meg nem lehet. A lényegen nem változtat.
2020. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
semmi aranykor nincs...
2020. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem lesz aranykorom, mert amúgy is csak patikába meg kajáért járok, de elmennék pl. a tesómhoz, mert rég láttam, és a boltban ugyanúgy a nyakamba köhöghetnek a seeggfejek. Plusz több boltba kell menni, mert fosztják a készleteket.
2020. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 October15 ***** válasza:
33%

Alapvetően az intfovertált-extrovertált nem 2 végpont hanem egy spektrum.

De ettől eltekintve: Introvertált vagyok és qrvára semmi szükségem nem volt arra, hogy az egyetem dékáni szünetet, meg előre hozott tavaszi szünetet tartson utána meg majd e-learningbe össze okádjanak valamit. :D Az introvertált és az aszociális rohadtul nem ugyanaz csak szólok. :) Attól hogy introvertált vagyok még bőven szükségem van szocializációra. Az incelek aranykora jött el mert mostmár élvezkedhetnek azon, hogy mások is annyit csinálnak mint ők. :D

2020. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem. AZ introvertáltság egyben egyfajta "minden úgy jó, ahogyan van" életszemléletet is takar, míg az extrók legalább felpezsdítik az életet.
2020. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
8-as, használd az idődet tanulásra.
2020. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

"AZ introvertáltság egyben egyfajta "minden úgy jó, ahogyan van" életszemléletet is takar, míg az extrók legalább felpezsdítik az életet."


Én fordítva látom. Bár nem csak az introvertáltságon-extrovertáltságon múlik, de sokkal inkább jellemző, hogy a nagyobb változásokat introvertált személyiségű emberek hozzák a világban az ötleteikkel, tudásukkal, antikonformizmususukkal. Míg az extrovertáltak többségének úgy jó, ahogy van, mert szociális interakcióhoz nem szükséges változnia a világnak.

2020. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!