Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertáltak aranykora jön...

Introvertáltak aranykora jön most?

Figyelt kérdés
Bezártak a mozik, rendezvények, fürdők, hivatalok stb. a kocsmák is befognak lehet, kb. 0 közösségi társalgást kell folytatni, mindent interneten vagy telefonon kell megoldani. Mintha egy introvertalista mennyország lenne.
2020. márc. 18. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Számomra igen. Örülök, hogy itthon lehetek és nem kell minden nap egy borzasztó közösségbe járnom.
2020. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én introvertált vagyok, de étterembe, moziba és közösségbe is járok :D

Az introvertált ember nem azt jelenti, hogy otthon gubbaszt egész nap és nincsenek barátai és semmit se csinál házon kívül :D

2020. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok amióta az eszemet tudom (mondjuk ez hülyeség, miért is változtam volna azóta!?) de komolyan mondom már félek kimondani hogy az vagyok, mert egyből azt hiszik az okosok hogy én csak otthon ülök magamban és számolom a hangyákat :D tény hogy utálom az embereket, a tömeget, a bulikat, de van egy szűk baráti köröm plusz a családom akikkel imádok együtt lenni, szeretek eljárni moziba (persze ha sokan vannak akkor nem érzem jól magam), étterembe, biliárdozni stb. Most hogy nem lehet nem érzem magam rosszul tőle, de nem is örülök neki kifejezetten.
2020. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én csak azért örülök mert nem kell a suliba elviselnem az embereket. Nem vagyok összezárva velük. A tanulás nehezebb de előnnyel jár a hátrány.
2020. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!