Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismerkedésnél mindenhol alap...

Ismerkedésnél mindenhol alap a dicsekvés?

Figyelt kérdés

Barátkozáskor és társkeresésnél is. Ha férfi, akkor vagy az a téma, hány nőt dugott meg - készségesen meg is mutatja őket, pedig senki nem kérte - vagy az, hogy ő micsoda egy programozómérnökfizikus, mekkora a fizetése, milyen iskolákat végzett, megnyert mindeb sportversenyt. Ha nő, akkor az, hogy a volt pasijai milyen országokba vitték őt nyaralni, mi mennyibe került a testén, hogyan alázott meg más nőket. Ha fiatal, akkor az, hogy ennyi idősen már mi mindent elért és mennyi pénze van. Ha idős, akkor az, hogy a fiatalok semmit sem tudnak, bezzeg az ő idejében...és így tovább.

Értem én, hogy büszkék vagyunk, de nem taszító ezeket így egymás arcába tolni?


2020. márc. 27. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Ok. Most akkor beszéljünk rólad. Nem fura hogy ennnyi általánosító pnaszkodó ember van???
2020. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
A primitívebbek és az éretlenebbek csinálják ezt. Nálunk (20-27 évesek vagyunk) kb mindig csak a 3 20-21 tag henceg, mi már csak vállat vonunk rajtuk... Nem képezi a beszélgetés részét az ilyesmi, főleg nem nő/pasi ügyekben, mivel mindannyian foglaltak vagyunk szinte. A fizetés elős szokott jönni, de az idősebbek a csapatban nem számokat mondanak, hanem fizetnek egy estét a csapatnak, mikor fizetésemelést kapnak.
2020. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Akkor én egy másik világban élhetek, mert nekem senki sem jött ilyenekkel, és én sem szoktam ilyen baromságokról beszélni. Mi mennyibe került a testemen??? Agyam elszáll...
2020. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
59%
Én sosem csajoztam az exeim képével, de lehet én csináltam rosszul valamit
2020. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem a szotyolaköpködőben kellene ismerkedni, akkor nemcsak ilyen emberekkel találkoznál... tanult, értelmes, kulturált emberek nem dicsekszenek ilyenekkel. Én pl. 30 éves nő vagyok, a barátnőim is kb. ez a korosztály, és egyik sem henceg azzal, hogy hova vitte a pasi nyaralni meg milyen cuccokat vett neki, ráadásul tudtommal egyikünk sem plasztikáztatott... de ha vki mondjuk csak az Insta Ica szinten kinéző nőkkel hajlandó ismerkedni, akkor nem értem, hogy ezen miért csodálkozik.


Az megint más kérdés, hogy vannak olyan dolgok, amik említésre kerülnek egy átlag ismerkedés alatt tök organikusan, és ha vki ezt dicsekvésnek veszi fel, akkor az inkább az ő komplexusairól tanúskodik. Pl. ha a munka mint olyan szóba kerül, mint egy átlag első randin, akkor nem lehet elvárni senkitől sem, hogy hazudjon... akkor nyilván el fogja mondani a férfi, hogy programozómérnök meg a 26 éves menedzser nő is.

2020. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
beszélgessetek akkor a felhőkről..
2020. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb ember így próbálja eladni önmagát, csak a sikerek. Viszont van pár másik, akik pont, hogy a sikertelenségeiket mutatják be. Nem feltétlen sikeres egyik megoldás sem.
2020. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Büszke vagyok rá hogy az én vesém közel egymillió forintot ér, miért ne dicsekedhetnék vele?
2020. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!