Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kreatívak, szerintetek mi...

Kreatívak, szerintetek mi értelme lesz az életnek 2021-ben?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? A jelenlegi helyzetet nézve, hogy az alkotói területet érintette a legjobban a vírus, és hogy hiába alkottok, értelmetlen, mert mindent lekoppintanak vagy lelopnak.
2020. júl. 17. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9# dec 31 ig lehet jelentkezni csak okj sre màr. Minden tanfolyamszervezö sürgeti ha akar tanulni most indul az utolso tanfolyam.
2020. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na az tök jó, akkor szerintem beiratkozok egyre. Tavaly akartam jelentkezni valamire, de azt hittem már nincs. Nagyjából csak OKJ képzéseknek kellene lenniük, hamar elsajátítható, és az ember már dolgozhat is. Nekem is van egy, de jó lesz mellé még 1, meg tanulni is jól esik újra, de soha nem tanulnék olyat, ami 1 évnél tovább tartó képzés. Van amúgy valami ûrkutatás közeli OKj szakma?
2020. júl. 19. 06:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem szűnik meg az okj, csak a neve lesz tán más. A tanfolyamok fognak megszűnni, vagyis nem lesz az, hogy pl. a radiográfiai asszisztensi képzést (azért ez a példa, mert gyors megakarom azt csinálni) pl. már meglévő eü végzettséggel 9 hónap alatt szombati tanítással megszerezhetem, hanem már mindenképpen csak 2 év alatt tehetem majd meg. Most érettségire épülő, 54xxx nem tudom a pontos számát fejből, vagyis ugyan azt a papírt most még megszerezheted nappali tagozaton szakközép suliban, esti tagozaton és van a 18-12-és 9 hónapos tanfolyamok. Most mindegyik ugyan azt a papírt adja amúgy, de jövőre nem lehet már csak az első 2 módon megszerezni, vagyis mindenképpen 2 év lesz.
2020. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!