Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért köcsögök a...

A férfiak miért köcsögök a fullos nőkkel?

Figyelt kérdés
Igaz történet alapján, az extrémen fullos nőket utálják, sőt van hogy majd megverik. Valaki lenne szíves leírni a részletes magyarázatot, nyilván sejtem hogy valamiféle kisebbségi érzés-féltékenység állhat mögötte?
2020. szept. 29. 20:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
64%
Ezek a nők a fullostól messze állnak, ha olyanokkal állnak szóba, akik tettleg bántalmazzák őket. Insta ri@ancokat szokták ilyesmivel megtalálni.
2020. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Istenem, nem ő állt szóba velük hanem azok találták be. Ne vitatkozzunk már a tényeken, olyan amilyennek leírom, kész.
2020. szept. 29. 20:46
 13/33 anonim ***** válasza:
72%

Az hogy neked ö a fullos, meg masnak nem.

A kulso megint semmit nem jelent, attol meg lehet iskolazatlan, buta, romlott lelku.

A kerdesed igy teljesen irrevelans.



Konkretan ugy varsz valaszt, hogy nem irod meg kirol van szo, mitol "extrem fullos" stb. Mi a konkret eset?

2020. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik gondolatom az, hogy talán így akarnak imponálni nekik. Lehet hülyén hangzik, de sokaknál megmaradt az óvodai húzom a haját stílus. Valamilyen szinten helyénvaló is szerintem egy-egy csipkelődés, de nem szabad túlzásba esni. Illetve az ilyen csipkelődésekre általában van reakció, és igazából legtöbben ezt akarják elérni, mert így mindig megvan a kommunikáció az adott nővel. Alapesetben nem lenne kettőjük (a férfi is a "fullos nő") között közös téma, de egy kissé bántóan ható poénra viszont biztosan lesz reagálás.


A másik gondolatom pedig amit te is írtál, a kisebbség érzés. Idősebb társaimnál tapasztaltam meg, amikor nincs megelégedve magával az ember, akkor egyfajta feszültség keletkezik benne, ha egy szép nőt lát, mivel azt érezheti, hogy neki esélye sincs nála. Ez a frusztráció pedig átfordul a másik fél utálatába, és így a "fullos nőn" csapódik le.


Ezek persze csak felvetések a magamon és másokon észrevett tapasztalatokból. Más oka is lehet.

2020. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
86%
Mutass egy ilyen "extrém fullos" nőt, akár Google képek között keresve. Most már kiváncsi vagyok neked az milyen.
2020. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#14

A második gondolatod lesz az, az érdekelne még részletesebben, esetleg másoknak ha van hasonló tapasztalata?

2020. szept. 29. 20:54
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Hallottam már olyat hogy egy fullos nő nem éri be egy átlagos pasival. Pl átlag vastag pénztárca, átlag bicepsz stb... Vannak pasik akik úgy gondolják hogy a fullos nők a fellegekben járnak, beképzeltek stb és ezért ezek a pasik előítéletesek Ha egy fullos nőnek pl kigyúrt lovés pasija van és nem köszön vissza, akkor ez már egy ok arra hogy őt utálják. Általában a fullossághoz szokott társulni valami, amiért egy nőt utálni lehet, de ez is nézőpont kérdése
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan, hogy fullos nő. Vannak ribik, akik fullos nőnek képzelik magukat, ők többnyire meg is találják a párjukat egy köcsög farok személyében. Így van ez rendben.
2020. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
58%

A legrondább elhízott bányarém is jó nőnek tartja magát.

Amelyik pasasnak nem volt még nője, az is jó nőnek tart már egy hóembert is.

2020. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
80%
Amennyiben a fullos nők alatt a 20 évesen már tetőtől talpig átoperált műnőkre gondolsz, úgy értem 20 évesen már az arcát is szanaszét szabdalták és töltötték, nos ezeket a pénzért megvehető lelkisérült, súlyos önértékelési zavarokkal küzdő lányokat megtalálják a (pénzes) szemétládák és tárgyként kezelik őket. Az öntudatos valódi szép nőknek nem kellenek a bunkók.
2020. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!