Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért köcsögök a...

A férfiak miért köcsögök a fullos nőkkel?

Figyelt kérdés
Igaz történet alapján, az extrémen fullos nőket utálják, sőt van hogy majd megverik. Valaki lenne szíves leírni a részletes magyarázatot, nyilván sejtem hogy valamiféle kisebbségi érzés-féltékenység állhat mögötte?
2020. szept. 29. 20:27
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

#29

Az első állításoddal vitatkoznék, nyilván ha külsőről van szó nem ugyanaz a féltékenység játszódik le bennük mint a nőkben de az is egyfajta irigység, olvasd el a többi hozzászólást. Más tulajdonságokról nem is beszélve, persze, hogy lehetnek féltékenyek a nőkre.


Azzal is vitatkoznék, hogy a beszólogatósak mindenkivel bunkók kivéve azokkal akiktől akarnak valamit és nem feltétlenül jót, de az jár jobban akivel bunkók, szerintem.

2020. szept. 30. 19:20
 32/33 anonim ***** válasza:

29-es vagyok.

Vitathatod az állításomat, -de egyedül maradsz-, mert mindenki aki elolvasta 100%-ra pontozta.

2020. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

#32

Ennek nincs jelentősége, a valóságban nincs úgy ahogy írod.

2020. okt. 1. 11:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!