Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A férfiak miért köcsögök a...

A férfiak miért köcsögök a fullos nőkkel?

Figyelt kérdés
Igaz történet alapján, az extrémen fullos nőket utálják, sőt van hogy majd megverik. Valaki lenne szíves leírni a részletes magyarázatot, nyilván sejtem hogy valamiféle kisebbségi érzés-féltékenység állhat mögötte?
2020. szept. 29. 20:27
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Oké kedves mindenki, nagyon félreértitek a dolgot. Nyilván személyiségi jogok miatt nem fogok az illetőről képet mutatni, legyen annyi elég, hogy hasonlít Audrey Hepburn-re és egy természetes szépségről van szó aki nem is foglalkozik annyit a külsejével és a személyisége is jó, mégis érik atrocitások.
2020. szept. 29. 20:59
 22/33 anonim ***** válasza:
86%

20-as vagyok és nő.

Ez esetben azt mondom, hogy azért mert ez az elegáns szépség elérhetetlen számukra, egy más világ és ez frusztráló bizonyos típusú férfiak számára.

2020. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
64%

Én értem miről beszél a kérdező, és vicces látni, hogy már írásban is jó pár válaszadónál előjön az frusztráció, ha egy szépnek titulált nőről van szó.

Valószínűleg ezt tényleg egy kisebbségi érzés okozhatja, mivel akivel nem áll szóba egy szép nő, az a saját sikertelenségét a nőre húzza, és így felépít magában egy számára tökéletesen utálható illúziót, innentől kezdve pedig lehet ítélkezni rajta. Frusztráltak, mert érzik hogy nekik nincs lehetőség labdába rúgni nála, így a saját kudarcukat inkább őrá húzzák. Ezt nem csak a szép nőkről való véleménynyilvánításban lehet észrevenni. Kb. ugyanez van akkor is, ha egy sikeres emberről van szó.

2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%

Ha egy no tul jo, akkor eleve ugy allnak hozza, hogy ugysem kaphatjak meg. Meg akkor is, ha a jo no pedig szeretne.

Aki pedig egy kis fereg, nem pedig ferfi, az bosszut all azert, mert tetszik neki a no, es eldontotte, hogy ugyse kaphatja meg.

Munkahelyi gancsolodasok, stb... stb...

2020. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

#24

Férfi vagy? "Akkor se ha a jó nő pedig szeretné"- ez mi miatt van? (Sztem igazad lehet benne)

2020. szept. 29. 22:41
 26/33 anonim ***** válasza:
90%

En ezt aterzem. Amiota lefogytam,bunkok velem a pasik. Pedig en nem is adok ra okot. :D

Az altaluk elerhetetlennel bunkoznak flusztracio miatt. A videki csorok szoktak meg bunkozni. Egyertelmu a flusztracio.


Aki szereti magat/elegedett magaval es az eletevel,az nem bunkozik a masikkal.

2020. szept. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 subrette ***** válasza:
73%
Mert irigyek a jó nőkre. Hogy ők sosem kaphatják meg őket. És sosem fogják elérni azt, amit ezek a nők a külsejükkel elérnek.
2020. szept. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Flusztracio - mondja a fullos városi nő.
2020. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

A nőkre kizárólag a nők irigyek!

Amelyik pasas meg ilyen beszólogatós bunkó, az mindegyik nőnek beszólogat mindegy, hogy hogyan néz ki.

2020. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

Olyan fullos nőt több ezren lihegtek már körbe, csak úgy hódíthatod meg,ha dominanciát gyakorolsz felette, nyers erőt. Általában megerőszakolásig fajul, olyan 40%. Ezt a módszert ne húzd rá minden fullos nőre, a külső szépség mögött romlott az alma. Általában ezek a nők fogságban vannak, megvannak fenyegetve, félelemben élnek. Nem tudnak kilépni a bántalmazó kapcsolatból, ehhez nem erősek.

Stockholm-szindróma a neve. Nagyrészt az ilyen bántalmazó férfi a fullos nőt prostitúcióra kényszeríti. Ha megfigyeled az álatvilágban a macskákat, szóval ők beleharapnak a nőstény fülébe, és megerőszakolja. Nincs romantika, az oroszlán sem különb, csak a legdominánsabb állat kefél(het)

2020. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!