Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, lányok! Elítélnétek egy...

Fiúk, lányok! Elítélnétek egy tinédzert ha kék hajjal végig vonulna az utcán?

Figyelt kérdés

Mármint Magyarországon annyira előítéletesek az emberek ( főleg az előző generációk)a megjelenéssel kapcsolatban. Máshol ez nem számít annyira...furcsának. Gondolok itt akár Koreára, de Németország is ezek közé esik. Ti bemernétek vállalni egy ilyen extrémebb változtatást? Ha nem miért?

Mit gondoltok a témával kapcsolatban?



2020. okt. 23. 11:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Örülök hogy ennyien ilyen elfogadó véleménnyel vannak a téma iránt. Fejlődik a társadalom...

Az első két kérdező válaszát is köszönöm, nekik még annyit hogy 16 éves vagyok 135-ös IQ-val és két elég konzervatív és tanult szülővel. Szerintem többet nem kell hozzá fűznöm.

2020. okt. 23. 13:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít. Azt se el, csak meg-ítélem.
2020. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 64 évesen sem találok semmit abban, ha egy tini vagy nem-tini nem a konvencióknak megfelelöen öltözik vagy nem olyan a haja, mint másoknak.
2020. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felőlem minden futóbolond úgy éli ki a “egyéniségét” ahogy csak akarja.
2020. nov. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!