Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bolti eladók! Nektek szoktak...

Bolti eladók! Nektek szoktak beszólni a vevők?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem ezt a szakmát, és beszolt ma egy vevő, hogy beszéljek hangosabban, nem érti mi a sza*ért suttogok.

Elég rosszul esett, azon gondolkodom hogy kilépek.



2020. okt. 27. 16:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én diákmunkáztan egyszer egy olyan boltban, ahol egyáltalán nem voltam tájékozott. Szerencsére csak 1 napot voltam ott, de az kellemetlen volt. Azt mondták nézzek körül, mi merre van, de a vevők olyan dolgokat kérdeztek, amikről azt sem tudtam micsoda. Volt, aki mondta, hogyha én sem tudok, az elég furcsa. De hát olyan dolgok voltak, amikről szerintem egy normális felnőtt ember nem hall, - játékok-az én fejemben még a Barbie baba meg a puzzle, legó stb élt, ilyen dolgokról nem is hallottam még. Egész nap 1 vevő volt, akinek tudtam segíteni, mert ő csak egy Barbiet keresett és azt tudtam merre van. :)
2020. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!