Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tettetek volna a helyzetem...

Mit tettetek volna a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Egyik nap amikor jöttem haza egy pasi csak úgy köszönt nekem, mondta, hogy szép vagyok stb. és hirtelen el akarta kérni az instagramomat vagy facebookomat. Azt tudni kell rólam, ha valaki engem hirtelen megszolít az utcán, akkor én képes vagyok elfelejteni azt is, hogy mit mondtam neki, na de az a lényeg, hogy ez nekem hirtelen jött, szóval nem adtam meg. Elvileg ebben az utcában lakik ahol én, de életemben egyszer láttam, de most nagyon cikin érzem magam. Meg sajnálom, szegény emberkét, jól lekoptattam.

2020. dec. 26. 05:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak ez az egész olyan hirtelen jött
2020. dec. 26. 05:50
 2/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
29%

Olyan vagyok mint te, egy saját barátomat se ismertem meg, miközben igyekeztem haza :D


Amúgy jól tetted, idegeneknek ne add ki magad. Ha ismer, a neved alapján megtalál.


Nekem megadod? :)

2020. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
ha ott lakik, szólítsd le legközelebb te
2020. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"Amúgy jól tetted, idegeneknek ne add ki magad. Ha ismer, a neved alapján megtalál.

Nekem megadod? :)"

Most írtad, hogy idegeneknek ne adja ki magát, utána meg elkéred IDEGENKÉNT tőle.


"ha ott lakik, szólítsd le legközelebb te"

Minek szólítaná? Nem akar tőle semmit.


"Mit tettetek volna a helyzetemben?"

Ha szimpatikus az ember, megadom neki. Ha nem, akkor nem. Nincs miért cikinek érezned magad. Az emberek szokták magukra venni, ha valaki nem akar velük ismerkedni és elutasítják őket, de egyáltalán nincs vele gond, miért lenne? Akkor végig mehetnék az utcán, mindenkitől elkérhetném az elérhetőségeit, ha valaki nem adja meg, az egy bunkó? Így az egész falut bunkóvá tudnám tenni. Ennek nem lenne értelme.


"Meg sajnálom, szegény emberkét, jól lekoptattam."

Sajnálhatod azért, hogy esetleg rosszul érzi magát, de egyébként tudd, hogy nem okoztál neki semmi kárt. Akármilyen rosszul is érzi magát, ő képzeli be és teremti meg magának a fájdalmat.

2020. dec. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

#4: Minek szólítaná le?

Ezért: "Meg sajnálom, szegény emberkét, jól lekoptattam."


#3

2020. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: azért szólíthatná le, hátha összejön egy jó kapcsolat, lehet, mindketten magányosak.
2020. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted mert ha a közeledben lakik is nem ismered esetleg csak láttad párszor ez nem jogosítja fel semmire. Neki kellet volna figyelmesebbnek lenni, ha meg akar ismerkedni veled. Én 54 évesen is meg ijedek ha vad idegen leszólít főleg ha kezd sötétedni. Úgyhogy nem csináltál rosszat sokan így tettek volna.
2020. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen a válaszokat! :)
2020. dec. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!