Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert erzem ugy hogy idegesito...

Miert erzem ugy hogy idegesito vagyok mert csendes vagyok?

Figyelt kérdés
Szoval en barmilyen tarsasagban idonkent elcsendesedem, csak megyek az emberek utan, hatul es valahogy sosem kerulok elore hogy ugy mondjam, ertitek.Ugy erzem hogy idegesitem oket es van hogy ha mondok valamit alig reagalnak es utana szarul erzem magam hogy nem kellett volna megszolalnom. Mas is van igy ezzel? Mit tudnek csinalni? Mert mar nagyon zavar es jo lenne rajta valtoztatni.

2020. dec. 29. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

A jelentéktelen emberekkel szokott ez így lenni, akinek nincs sok minőségi mondanivalója, így a társaságokba is maximum megtűrik, de felettébb nem kiváncsiak rá.


Csak panaszkodni jöttél ide emiatt, vagy készen állsz a felismerésre és a változásra?

2020. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon introvertált vagy. Olvass utána ( ez a része menni fog az introvertáltságod miatt ) a dolognak és kezdd el feszegetni a határaidat. Hidd el Te is ugyanolyan értékes vagy, mint más. De ezt előbb neked magadnak kell elhinni.
2020. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Legyél nyitottabb és szólalj meg, ennyit tudsz tenni. Már ha a többi kíváncsi rád. Ha nem, akkor meg keress olyanokat akik meghallgatnak.
2020. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsonek mondanam koszi hogy jelentektelennek neveztel ez sokat segit a dolgon. Felismertem es kesz vagyok valtoztatni nyilvan ezert irtam ide hogy segitseget kerjek hogyan.
2020. dec. 29. 15:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanilyen vagyok, szerintem sosem fogok tudni megváltozni, viszont ha ketten vagyunk valakivel, akkor teljesen el tudom magam engedi, teljesen más vagyok, mint egy "normális ember" :D ez van.
2020. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen same teljesen
2020. dec. 29. 15:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem, nekem mindig mondják hogy legyek nyitottabb,legyek hangosabb,beszéljek többet stb. De ez nem olyan egyszerű...De hogy mit lehet tenni ellene azt nem tudom..most írhatnám azt hogy Légy hangos,de az valószínűleg már eszedbe jutott xd
2020. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Most nem azért, de annyi ilyen panaszkodik itt ezen az oldalon, az ilyen introvertáltak miért nem tudnak társaságokba szerveződni? Nekem pl. az lenne az álom társaság, hogy mondjuk elmennék egy másik introval ebédelni, és alig szólunk egymáshoz, inkább csak nézelődünk, de mivel ketten vagyunk senki se köthet belénk. De ahogy megfigyeltem, inkább minden intro odacsapódik egy nagyszájú társasághoz, ahol csak megtűrik, ahelyett, hogy magához hasonlót keresne, és még az egyedül maradó intro ember lenézésében is részt vesz...
2020. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 én introvertált vagyok, de ketten bárkivel elvagyok, aki szimpi, lehet bármilyen extrovertált is akár, teljesen mindegy. Itt a nagy társasággal van a baj, amit néha ha akar se tud elkerülni az ember! Pl munkahely.
2020. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: akkor nem introvertált vagy, hanem csak rosszul szocializált. Engem introvertáltként egy másik "normál" ember kettesben is fáraszt.
2020. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!