Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem igazán nem érdeklek...

Úgy érzem igazán nem érdeklek senkit, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kifejtem, szóval beszélgetek emberekkel és azt mondják szeretnek velem beszélni meg minden, de akárhova mennek engem sose hívnak, mindig nekem kell megkérdezni mehetnék-e velük, olyankor a válasz persze igen. És ezen gondolkodtam el, ha nem kérdezek rá, jól érzik magam nélkülem is. Szerintetek mit tehetnék a továbbiakban? Úgy érzem nem tettem semmi rosszat. Vagy esetleg bennem lehet a hiba?

2021. jan. 2. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Én azt tapasztalom, hogy az emberek általában ilyenek. 1× megpróbálják a másikat hívni, vagy épp kizökkentei az állapotukból, majd hagyják.
2021. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha akarnák, hogy menj, tuti hívnának. Én ha valakit a barátomnak hívom, vagy legalább a haveromnak, akkor is hívom hogyha tudom róla, hogy nem az a nagy bulizós típus. Sőt olyat is, aki csak simán ismerősöm, csak látom rajta, hogy depizik és ráférne egy jó balhé.

Engem is volt, hogy nem hívtak, volt amikor nem esett jól. El kell kezdeni magad szervezni a dolgokat és akkor majd nem fog érdekelni, hogy ki hívott és ki nem. Természetesen ha tényleg barátok lennétek, akkor bármikor kellene hívniuk, szerintem.

2021. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Először egyszer nem hívtak oké, hát annyira nem izgatott, de mindig ezt csinálják és egyre rosszabb érzés ez nekem
2021. jan. 2. 15:27
 14/15 A kérdező kommentje:
Megéri ezt számonkérni rajtuk, vagy inkább nem?
2021. jan. 2. 16:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne számonkérd, hanem próbáld megbeszélni velük. Hogy neked ez hogy esik és mit szeretnél. Ha nem működik így sem akkor meg ne erőltesd, keress más barátokat.
2021. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!