Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a muszlim,...

Mi a véleményetek a muszlim, arab párkapcsolatokról ahol a nő keresztény?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy arab fiúval akit igencsak megkedveltem, 17 évet észak afrikában élt majd magyarországra jött tanulni. Tapasztalatokra, ajánlatokra vagyok kíváncsi

2021. jan. 2. 14:11
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
37%

28: Ok, akkor mert te ismersz nem egy "rossz" arab embert, egy egész vallás népét leírod?! Gratulálok, na erről beszéltem. Semmit nem tudsz ezekről az emberekről, és még büszke is vagy arra, hogy mennyire kockán gondolkozol. .... :/

Kb. olyat írtál, mintha egy Mexikói megnézné Bartost, vagy Irénkét, és azt mondaná a magyarokra, hogy a magyarok szellemileg alultápláltak. Közben meg...


Egyébként mit szólsz ahhoz, hogy rengeteg dolgot a keleti kultúrából vettünk át?! Hallottál a summér civilizációról?! Vagy lemaradtál valahol még ötödikben?!

Állítom ismeretlenül is, hogy több olyan rendes arab származású embert ismerek, mint amennyi rosszat te. És ebből mire kell következtedned?! Hogy van ilyen is, meg olyan is, ha és nem mindeki fanatikus. Ha te lebújokban ismerkedsz, meg nem tudom hol, akkor ne csodálkozz, de ne is vonj belőle átlagot. Örülnék ha sikerülne ebből a beskatulyázott gondolkodásmódból kinőni. Szerintem meg ez a gondolkodás a középkori, ahogyan te gondolkozol.

2021. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
52%
29, meg aki utánam írt, teljesen igazatok van.
2021. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
46%

Nos a mintám egyetemi közösségből származik, főleg orvosegyetemisták köréből. Tehát elvileg a társadalmuk krémjéből...


A sumérok pedig egy teljesen más népcsoport voltak teljesen más vallással. De az araboktól valóban vettünk át nem kevés dolgot, mert AKKOR fejlett civilizáció voltak. Aztán meg is maradtak azon a szinten, valahol a középkorban. Ha nem ülnének rohadt sok olajon még mindig kecskét őriznének a hegyen.

2021. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
44%
Sajnálom, hogy így gondolkozol. :(
2021. jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
De a mai irán területén élőket sem fogadod el, nem?
2021. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
37%

*Irak


Elég tág földrajzi területről beszélünk.


Ázsiaikkal mi a helyzet?


De ne menjünk tovább, a cigányoknál...


Emberek mind, saját szokással, és SENKI NEM EGYFORMA.

Szegényesen láthatod a világot, hogy előítéletből, bélyeget aggatsz a másikra. Neked vannak egyáltalán őszinte kapcsolataid? Vagy mindenkit úgy akarsz rángatni, hogy neked tetszik? Nem kell válaszolni.

2021. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
33%

... És visszatérek oda: Ez a középkori gondolkodás, más kultúrák szokásait leszólni, csoportokat megbélyegezni, nem pedig az, hogy a saját mércéjükhöz képest becsületesen élnek abban emberek. Bolondok, fanatikusok pedig minden vallásban vannak.

Rólunk is lehetne rengeteg rosszat mondani, és személy szerint rosszul esne, ha valaki "pár hülye" megbélyegezne, egy kalap alá venne azokkal, akikhez semmi közöm. Sajnálom, ha téged átvágtak, tedd túl magad rajta és légy nyitott, de a határaidat te szabd meg. Sok szempontból nem jó, ha így gondolkozol.

2021. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
0%
*miatt megbélyegezne
2021. jan. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
46%
Részemről otthon !!!!! úgy élnek ahogyan akarnak, Magyarországon viszont vagy élnek európaiként vagy, takarodhatnak haza. Pont az agyatlan elfogadás az oka, hogy Svédországból a világ egyik legbiztonságosabb országából olyan hely lett, ahol no-go zónák vannak.
2021. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
49%

Bocsi, de kicsit túlgondolod. Teljesen más kérdéseket feszegetsz, mint amikről itt szó lenne. A kérdés nem erről szólt. :/ Nem is akarom nagyon elvinni, úgyhogy én itt le is zárom veled, helyet adva ezzel másoknak, akik tudnak még idevágó választ adni a kérdezőnek. Egyet jegyezz meg: Csupán két féle ember létezik: Rosszul döntő, rosszul cselekvő, ÉS az életben minél több téren becsületesen helytállni próbáló. Ez földrajzi területtől és kulturától független! Amíg nem így gondolkozol, te maradsz szegény, és nem a "kecskepásztorok"!!

Szióó!


Kérdező neked annyit tudok tanácsolni, és lépek is, hogy ismermed meg a srácot, de ne éld bele magad semmibe. Ismerd meg a családját a kultúrájukat, figyeld meg ő mennyire tud alkalmazkodni hozzád is, mennyire lehet vele tervezni, figyelj meg minden emberi erényt és adj időt magatoknak, semmit ne hamarkodj el... Feltéve ha neked megéri, de szerintem ha minden passzol és itt maradtok Mo-n, csak nyerni fogsz vele. Több ilyen családot ismerek. :) Ne hagyd, hogy az előítéleteid elrontsanak egy lehetséges boldog kapcsolatot, ugyanakkor főleg az elején legyél nagyon résen, SENKI SEM EGYFORMA! .

2021. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!