Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a muszlim,...

Mi a véleményetek a muszlim, arab párkapcsolatokról ahol a nő keresztény?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy arab fiúval akit igencsak megkedveltem, 17 évet észak afrikában élt majd magyarországra jött tanulni. Tapasztalatokra, ajánlatokra vagyok kíváncsi

2021. jan. 2. 14:11
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
27%

Várjál, az szerintem nála nem számít, mert mi hithű, erkölcsös keresztények vagyunk! XD xD xD xD xD...fektetettnyolcas xD


Ilyenekkel nem érdemes beszélgetni. És tényleg hagyjuk meg a kérdést a kérdezőnek. Hátha valaki még írna neki hasznos tanácsot.

2021. jan. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
61%

#52 szóval az nem oké, ha minket általánosítanak egy-egy állampolgárunk viselkedése alapján, de más népekkel szemben ez teljesen jogos és megengedett. Aha, értem.


Igazad van, 51-es,nem érdemes vitázni az ilyenekkel, túl nagy a sötétség a fejükben.

2021. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
48%
Csak az utolsó kommenteket olvasva, komolyan nem vagyok büszke, hogy magyar vagyok. Mondjuk éppen ezért a mentalitás miatt költöztem Németországba, ahol a diversity és multiculture jelent valamit és tisztelik. Tudom, hogy a magyar átlag ember olyan egyszerűen gondolkodik mint egy faék de ennyire... én sok közel-keleti embert ismerek, emberileg a legjobbakat tapasztaltam és sokan vannak németekkel is együtt, működik a kapcsolat. Biztosan vannak közöttük rosszak is (a magyarok között is bőven), de én inkább az ide rasszista módon kommentelő magyarokon gondolkodom el, szerintem ez sokkal de sokkal szomorúbb és arról as tanúsítványt, hogy nem gondolkodnak egyesek csak elhisznek minden mendemondát és a médiából vett dolgoknak adnak hitelt. Arról senki nem hoz példát hány magyar veri a társát, csalja, alkoholista stb. Ezen is el kellene gondolkodni...Sajnálom, hogy otthon azóta sem változott semmit a rasszista hozzáállás. :(
2021. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
39%

#55 teljesen igazad van sajnos.


Birka nép a magyar, a vezírnek kellett egy ellenségkép, hogy lehessen valakit gyűlölni, valakitől rettegni, ezzel szépen elterelve a figyelmet minden VALÓDI problémáról, pl. hogy szétlopja az egész országot.


Elszomorító, hogy ennyire sötétek az emberek. Két évig voltam párkapcsolatban egy arab egyetemistával, ismertem a barátait is,szóval hagy tudjam már jobban, milyenek... jobban hiszek a tapasztalataimnak, mint az M1-nek, lehet nem ártana, ha mások is így tennének, és akkor nem itt tartanánk.

2021. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó, teljesen igazad van, törölve is lett az utolsó hozzászólása a kedves kommentelőnek, amit ezúton is köszönök az adminoknak. Viszont maradjunk már a kérdésnél.


Mostmár tényleg csak az írjon aki tud segíteni szeretne kérdezőnek!!!

2021. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!