Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a muszlim,...

Mi a véleményetek a muszlim, arab párkapcsolatokról ahol a nő keresztény?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy arab fiúval akit igencsak megkedveltem, 17 évet észak afrikában élt majd magyarországra jött tanulni. Tapasztalatokra, ajánlatokra vagyok kíváncsi

2021. jan. 2. 14:11
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
23%

#39

Elképesztően begyepesedett vagy. Otthon?! Ki fogja megmondani, hogy kinek hol van az otthona, te?!


Szerintem te meg húzz vissza az Etel-közbe. Elvégre minket sem hívott senki a Kárpát-medencébe.

2021. jan. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
57%
Nem begyepesedetg vagyok, hanem nem hatátlan globalista libsi világpolgár. Nos az otthona meg egy észak-afrikai muszlimnak biztosan nem az alapvetően keresztény gyökerű, magyar anyanyelvű Magyarországon van. Én legalábbis mindent meg fogok tenni, hogy ne itt legyen, mert nem akarok félelemben élni a saját hazámban mint a Svédek, nem akarom, hogy a lányomat megerőszakolja valami agyament idióta, azért mert netán túl rövid volt a szoknyája az ő szent könyve szerint. S nem akarok térdepelni nehogy megsértsem a kedves bevándorló érzéseit...
2021. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
23%
Ez beteg... egy ilyen kérdés alá ilyeneket írni. Keress fel egy szakembert, téged valami trauma érhetett...
2021. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
57%
Nem ért trauma, csak látom mi folyik körülöttünk a világban és nem pedig liberális cukormáz szemüvegen keresztül nézem a történéseket.
2021. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
30%

Most ne haragudj, akkor úgy kérdezem, ezt biztos ez alatt a kérdés alatt kell írkálnod? Ez egy másik nagyon sötét magyar szokás, amit szintén szégyellek, bármi legyen a kérdés, szinte bármelyik fórumon, A KÉRDÉS SZEMPONTJÁBÓL a legjelentéktelenebb részt ragadják ki, és arra kezdenek el okoskodni. XD Gratulálok, hogy büszke is vagy rá! ;)


41-es jót nevettem rajta, teljesen igazad van. De tudod mit?! Inkább menjen vissza egyenesen Indiába, de így lakhatna legalább egyszerre két helyen is... xD xD xD

2021. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
29%
Akkor majd a te gyerekedet se küld külföldi egyetemre, és hívd haza a világ összes részéről a magyarokat, ha ennyire rendet szeretnél. Vagy várj, előbb a fejedben kéne rendet tenni.
2021. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
*küldd
2021. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
57%
Nis a gyerekemet nem én küldöm egyetemre. Ha szeretne akkor megy. Továbbá ha küldeném az arab világba akkor sem küldeném és egészen más egy magyar ember esete aki igyekszik beilleszkedni a társadalomba szemben egy muszlimmal, aki gyakorlatilag enclávét csinálna egy országon belül saria törvényekkel.
2021. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
46%
Ok, akkor innen most már adjuk vissza a kérdést a kérdezőnek, és ne trollkudjuk szét! Megértésedet köszönöm!
2021. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
34%

#48 Valóban? Akkor kérdezz meg egy britet, mi a véleménye a Kelet-európaiakról, köztük a magyarokról. Annyira nagy sikerrel "beilleszkedtünk a társadalmukba", hogy jobban utálnak minket, mint bármelyik arabot vagy négert.


Tudod a "libsi világpolgár" nem szitokszó ám. ;) Inkább leszek az, mind egy elvakult, fasiszta, náci, birka FideSS b*zi, te szégyentelen. Remélem soha nem lépted át drága országunk határát, és nem is tervezed. Sőt, szerintem a faludból se lépj ki, vagy tudod mit, a házadból se, elvégre a te logikád szerint mindenki otthon jampiskodjon.

2021. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!