Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni ha 30-as...

Mit lehet tenni ha 30-as éveim közepénél járó férfiként azt érzem hogy sehol nem találom a helyem a világban, semmilyen közösségben és senki társaságában?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok és életem nagy részét is egyedül éltem le. Nem igazán találok semmi motiválót az életemben, igaz ez amiatt is van így mert most is a szüleimmel lakom, nincsenek barátaim, nincs barátnőm, családom és anyagilag is rosszul állok. Próbálok ezen változtatni de már ez sem nagyon tud motiválni az életben. Nehezen tudok másokat közel engedni magamhoz, nehezen nyílok meg idegenek előtt mivel mindig is introvertált személyiség voltam.

Ha igazán őszinte akarok lenni csak azért élek mert még nem haltam meg. Tudom sokan mondanák hogy keressek fel egy szakembert de nem igazán tudnék neki megnyílni és beszélni neki a személyesebb dolgaimról, illetve ha tudnék is, anyagilag sem engedhetném meg magamnak hogy pszichológushoz vagy pszichiáterhez járjak.


Előre is köszönöm ha elolvastad.



2021. febr. 6. 00:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Azert nincs mert nem tudom hogy kell es hol ismerkedni lanyokkal.
2021. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
18, 19, köszönöm a válaszaitokat!
2021. febr. 6. 21:08
 23/31 anonim ***** válasza:
66%
21-es, pl. internetes társkeresőn :) Hogy kell? Szerintem nem nehéz, jókat kell velük beszélgetni.
2021. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
23: Így lehet szerezni sok száz havert, szabadidőpartner, barátot, de ebből még nem lesz párkapcsolat.
2021. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
24. Miért ne lenne? El kell hívni randira, aztán ha van kémia, akkor minden alakul magától. Mi ebben a bonyolult? :)
2021. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#25


"ha van kémia"


Ja. HA! megvan. Mert erre a kémiára sajnos nincs vegyszer. Én például csúnya vagyok, nem vagyok vonzó. Ilyenkor mi van?

2021. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a későbbi válaszolóknak és a hozzászólásokat. Megtaláltam azt akit kerestem, igaz még nem lehetünk együtt, így ez a kérdés számomra már nem aktuális.
2021. febr. 17. 21:23
 28/31 anonim ***** válasza:

Mázlista... hogy sikerült?


#27

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Itt ismerkedtem meg vele, egy kérdést írt ki ide. Válaszoltam a kérdésére, segítettem neki megtalálni a megoldást az akkori problémájára. Ahogy elkezdtünk beszélgetni más témákkal kapcsolatosan is, teljesen egymásba szerettünk.
2021. febr. 17. 21:26
 30/31 anonim ***** válasza:
11 nap alatt?
2021. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!