Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ennyire elítélendő még...

Miért ennyire elítélendő még mindig ha valaki füvezik?

Figyelt kérdés
Semmivel nem károsabb mint az ital, mégis büntetik. Mi erre a magyarázat és miért nem változott még meg ez?

2021. márc. 7. 15:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/136 A kérdező kommentje:

10: ott a pont! :)

7: voltam már Csehországban, de csak pár napot és annyi idő alatt nem találtunk sajnos. Érdekesség hogy árultak az egyik boltban és bekamuzták hogy ott legális, de az thc mentes volt, szerencsére nem vertek át 😁

2021. márc. 7. 15:30
 12/136 anonim ***** válasza:
82%
(egyebkent nem vagyok drogdiler, CBD-vel foglalkozom)
2021. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/136 anonim ***** válasza:
21%

"Ja, csak az alkoholisták elverik a feleségüket, gyereküket, míg a betépett családapa eljátszadozik a gyerekkel, esetleg megnéz vele egy mesét. :)"


A drogtól sokkal agresszívabbak lesznek az emberek, mint a piától, csak úgy szólok :) senki sem áll meg a fűnél. De mellesleg attól is pár év múlva olyan buta lesz, mint a tök.

2021. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/136 anonim ***** válasza:
76%

14

Nem sokat tudsz a kannabiszrol, haver. :)

2021. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/136 anonim ***** válasza:
25%

Mit szeretnél Kérdező?

Az alkohol ősidőkre visszanyúló hagyomány az egész világon, ami kulturált formában a társadalmi érintkezés velejárója, ezért nyilván nem lehet betiltani. Az, hogy egyes emberek ezt képtelenek keretek közt tartani, az az ő személyes problémájuk.

A kést vagy a kötelet sem lehet betiltani, pedig van aki halálos célra használja.

A füvezésnek nincs hagyománya, a többséget nem érdekli, aki használja az meg csak kifordult lesz tőle ideig-óráig, mert pont ezért csinálja.

A szájszárazság, mozgás- és egyensúlyzavarok, megnövekedett éhségérzet, jelentősen csökkenő reflexek, a vizuális, hallási, látási érzékek zavara nem kompenzálja a viszonylag rövid ideig tartó feldobottságot.

Aki megiszik egy pohár bort, az teljesen normális marad, aki füvezik az nem, inkább olyan lesz mint egy se.ggrészeg.

Ettől te még simán beszerezheted a füvedet, de ne akard, hogy erre az államtól áldást kapj!

2021. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/136 A kérdező kommentje:

12: Ha majd aktuális lesz, mindenképp! :)

14: Én meg tudtam állni a fűnél és nem érzem hogy bármivel butább lennék. Az a legnagyobb probléma hogy egy kalap alá veszitek a heroinnal kb és amíg ez így lesz addig sajnos nem lesz változás. De szerencsére én is külföldön élek 😁

2021. márc. 7. 15:39
 17/136 A kérdező kommentje:
16: Nem is érdekel engem a magyar állam 😁 és van kultúrája csak nem Magyarországon. Akiket leírtál azok nagyjából így vannak, de nem is mondta senki hogy autóba kell ülni utána vagy bármi érdemleges dolgot csinálni. De ez ugyanígy van az alkohollal is, ezert nem értem mitől lenne sokkal rosszabb az egyik a másiknál.
2021. márc. 7. 15:41
 18/136 anonim ***** válasza:
30%
15:37 Itt egyedül te vagy az, aki csak felhasználó szinten ismeri a füvet, azt is elég gyengén, de azt sem tudod megindokolni, csak random válaszokra odaböfögsz ilyen velős válaszokat. köszi, én orvosként elég jól ismerem a hatásait "haver"
2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/136 anonim ***** válasza:
28%
Mert nem csak magát, de a környezetét is károsítja, elég gáz, hogy ezt teszi, így tsajozik valaki.
2021. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/136 anonim ***** válasza:
80%

19

Eleg szar orvos lehetsz, ha a CBDrol is ez a velemenyed.

2021. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!