Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátokkal Balatonra tervezünk...

Sulek Péter kérdése:

Barátokkal Balatonra tervezünk menni ? Szerintetek veszélyes?

Figyelt kérdés
Mindenki a covid miatt van felfújva,szerintem ha kocsival megyünk,nem tömegben úszunk betartjuk a szabályokat,távolságot,semmi bajunk nem lehet.ti hogy látjátok? nem vagyok beoltva

2021. máj. 25. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet menjetek,nem lehet baj.
Veszélyes vírus,maradjatok otthon.
valahol a kettő között alul kifejtem
31 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Július közepén tervezünk menni egy szombaton
2021. máj. 25. 17:52
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan menjetek, és éljetek. Ahol kell maszk stb. ott hordjatok.
2021. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%
Sokan lesznek, kedvez a virus mutánsok terjedésének. Már olyat is találtak ami kutyáról ugrik az emberre.
2021. máj. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Én ezért is oltattam, hogy nyugodtan mehessek nyáron minden fele. Valószínűleg addigra oltatlanként is biztonságos lesz, annyira kevés lesz az esetszám, de tutira az oltással mehetsz. Most már pár nap és meg is kaphatod.
2021. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha belegondolunk, a Balaton vize alapból "koszos" természetes víz, ahol hamarabb szedhetsz össze valami fertőzést mint Covidot.
2021. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, nem fogok különösebben hasznosat írni: szerintem - mivel mindenki a saját bőrét viszi a vásárra, a saját maga egészségéért felel - ezért ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.


Én a tesztelés alacsony szintjét fájlalom, és azt, hogy némileg belelátva valamelyest apukám volt kolléganőjén keresztül (apu régen elment nyugdíjba, a kolléganő 50-es korosztály, még bőven aktív) ebbe az egészbe, nagy valószínűséggel a teszteltek száma is úgy alakul, hogy pl. egy közigazgatásban dolgozónak ott van az egyik irodában a teszt, ami elvileg minden reggel kötelező (gyakorlatilag az alkalmazottak egész nap, akár óránként, vagy minden olyan alkalommal tesztelhetnek, valahányszor kedvük tartja vagy kinnvoltak a városban, vagy találkoztak valakivel), míg mindenki mást - mondjuk 100 embert kivéve, akik egy nagy irodacsoportban dolgoznak - meg egyszer sem tesztelnek.


Ehhez képest nem 100 ember lakik egy nagyvárosban. Én mondjuk már a legelején mindenkit úgy engedtem volna mindenhova belépni, hogy legalább egy gyorstesztet lefuttattam volna rajta.

2021. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Addigra már elegen lesznek oltva.
2021. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Az miért nem merül fel, hogy beoltatod magad fél óra alatt? :D


Mi már külföldi utakat szervezünk barátokkal.

2021. máj. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Amúgy nem tudom most hogy van, én egyik nap regisztráltam, másnap mehettem oltásra.
2021. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Ki tdja még myen mutáns változata jelenik meg addigra a covidnak... A pandémiát kirobbantani sem volt nehéz, mint tudjuk...
2021. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!