Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen lesz jurtában aludni?...

Milyen lesz jurtában aludni? Ti már aludtatok benne?

Figyelt kérdés
Megyünk nyaralni és előre láthatóan jurtában fogunk aludni.

2021. aug. 1. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Balatonberényben volt hozzá szerencsém. Nem gondoltam volna, de nagyon otthonosan volt berendezve. A padlón padlószőnyeg volt és még kanapé is volt. Fürdő nem volt, de a kempingben van egy nagyon szépen felújított épület vécékkel és zuhanyzókkal. Villany volt, igaz egy lámpa és ha jól emlékszem egy konnektor. Ha több eszközt szeretnétek egyszerre tölteni, akkor érdemes elrakni egy elosztót. Ami nekem nem tetszett egyedül, az az volt, hogy nem volt klimatizált. A legnagyobb hőségben szálltunk meg ott, nagyon meleg volt bent. Éjjelre nyitva kellett hagyni az ajtót, de úgy meg a szúnyognak is szabad volt a bejárás. De ez ugye a Balatonnál probléma, ha máshová mentek, nem biztos, hogy lesz ilyen gond. Mindenesetre nekem összességében tetszett, igaz csak egy éjszakát töltöttünk ott (bicikli túrán voltunk).
2021. aug. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Jurtában még nem aludtam, nádkunyhóban, indiánsátorban viszont igen.
2021. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kényelmes. Kerek úgyhogy a sarokban nem lehet feküdni.

Ha pro akkor nemtől elválasztva fogtok aludni.

Saját tapasztalat alapján hatékonyabb a katonai sátor. Többen alszotok majd benne így ha kerek lehetnek bajok. De a katonáinak több a férőhely jobban felosztható.

De mindenképp buli a jurta.

2021. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még nem aludtam jurtában, de az is egy sátor így biztosan jó lehet :)
2021. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!