Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar egy rasszista nép ?

A magyar egy rasszista nép ?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok magyar, megjegyzem. Cáfoljátok meg, hogy nincs igazam. Azt is tapasztalom, hogy a magyarok gyengék és szentimentálisak.
2021. aug. 4. 23:45
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2021. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
Altalanositani nem erdemes, sok rasszista van? Igen. Vannak gyengek es szentimentalisak is. Nem hiszem hogy barmelyik tulajdonsagban az atlag emberisegnel rosszabb lenne a mutatonk, nyugat europahoz kepes talan kicsit rosszabb a rasszizmus szempontjabol de az az emberiseg kb 10 szaleka.
2021. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Úgy értem a többség. Én kedvelem a magyarokat, de ők annyira nem engem. Emiatt persze nem foglak titeket utálni, csak néhányat, de ez nem a másság miatt lesz így. Nem mintha érdekelne, hogy ki kedvel engem. De ha hátráltatnak az előrehaladásomban az életben emiatt, úgy már érdekel. Nem részletezem azt, hogy milyen megtörtént események miatt gondolom így, mert túl hosszú lenne .
2021. aug. 4. 23:56
 4/36 anonim ***** válasza:
13%
Igen. Mikozben nem europid, es nem is erintkezik idegenekkel.
2021. aug. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
A tobbseg egeszen biztosan nem az. Max egy 30% ennek is a tobbsege maganak is tagadja.
2021. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Ha úgy vesszük, te is "magyar" vagy. Magyarul írtál, nem?
2021. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Attol fugg ki felé. Ciganyokat utáljuk rendesen, de okkal. A feketekkel, azsiaiakkal sztem nem sok magyarnak van gondja. Mmint igy kompletten az egesz rasszal
2021. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Na és ha hosszú, akkor mi van? Tudunk olvasni! Írd csak le azokat a "megtörtént eseményeket"!
2021. aug. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
73%
#7 Mivel a cigányok utálása is rasszizmus, ezért lényegében mindegy, hogy ki felé, mert csak akkor nem vagy rasszista, ha minden népet szeretsz, vagy legalábbis nincs gondod vele. Szóval sajnos elég rasszista országnak számítunk.
2021. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%

7.

Miért is utáljuk a Cigányokat "okkal"?? Mi az "ok" arra hogy mindet utáljuk?

Ha hiszed ha nem, a legjobb barátom, (nem haver, BARÁT), egy cigány srác, és tőle jobb szívűt még a magyarok közt sem láttam. Segít mindenkinek, és mindenben, és feltétel nélkül. Dolgozik éjjel nappal (jelen pillanatban is).

Miért kell általánosítani?

2021. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!