Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar egy rasszista nép ?

A magyar egy rasszista nép ?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok magyar, megjegyzem. Cáfoljátok meg, hogy nincs igazam. Azt is tapasztalom, hogy a magyarok gyengék és szentimentálisak.
2021. aug. 4. 23:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
#11 Írtam én, hogy utálom őket? Vagy azt, hogy minden cigány egyforma? Téged érint érzékenyen a téma... Azért kell általánosítani, mert a magyar nép többsége nem kedveli őket. Akár tetszik neked, akár nem. Tehát ha a többség nem szereti őket, akkor bizony rasszistának számít a nép.
2021. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
43%

És attól ha körülöttem mindenki a kútba ugrik akkor nekem is bele kellene ugranom?

Amúgy igen, írtál olyat hogy utálod őket. Illetve UtálJUK. ergo magadat is bele értve, mivel nem az UtálJÁK szót használtad.

És még mindig nem derült ki hogy szerinted mi az utálat oka!

2021. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
A rasszisták szerint nem, a nem rasszisták szerint igen.
2021. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%
A zsidók és cigányok bírnak bizonyos tulajdonságokal,amit mi magyarok nem szeretünk
2021. aug. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
65%

15

Mert aztán a Magyar olyan tökéletes felsőbbrendű faj ugye?

2021. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, ez az általánosítás, amit letoltál, pont ugyan az, mint amit a rasszista emberek csinálnak.
2021. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
35%
#13 Te rohadtul benézel valamit. 🤨 Mivel magyar vagyok, ezért írtam úgy, hogy mi magyarok utáljuk, mivel jelen kérdésnél általánosítani kell. Ehhez szerintem nem kell sok logika. Áhh, hagyjuk, mert látom minden szúrja a szemed és belelátod a rasszizmust az írásomba. 🤦‍♀️
2021. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Na tudtam hogy ide talal valaki aki ismer egy normalis cigányt.. igen, csak nem mindegy hogy 10 emberből van 2 normalis (mint mondjuk a magyaroknál) vagy 10ezerből van 2 normalis, mint a cigányoknál. Egyebkent en sajat tapasztalat alapjan itelkezem, nem erdekel, h valaki ismer valakit akinek a kutyájának a nagynenje cigany es o normalis. Az engem ert attrocitások alapjan mondom, h nem kedvelem oket, mivel MAJDNEM mindben benne van ugyanaz a vér, ugyanazok a dolgok: lopás, balhé, verekedés. De ranezesre nemtudom kiszűrni melyikbe pont nincs, ezert az osszeset elkerülöm a lehet. Ja, es azt kihagytam hogy ok legnagyobb rasszisták. Egy olyan országban, ami nem is az övek, orulhetnenek, h megvannak turve, de ok se nagyon szeretik a magyarokat, nem akarnak asszimilalodni. Amugy nalam a rasszizmus azt jelenti, h valakit random utalok csak azert mert ilyen olyan a bőrszíne, származása stb. De oket nem csak ugy utalom, hogy felkeltem egyik nap es na utalom oket. Azert utalom oket ahogy viselkednek.
2021. aug. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem az ő országuk? Ennyi erővel a magyaroké sem, hisz az Etelközből jöttünk. A Cigánynak is MAGYAR személyije van, amin az áll: Állampolgársága: Magyar. Szóval miért csak megtűrt személyek? Azért mert egy két barom általánosít és egy kalap alá veszi mindet?
2021. aug. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
81%
Ja még mi vagyunk a barmok? :D amugy kerdezd meg toluk, hogy ok magyarok e.. szerintem rohadt idegesek lesznek erre a kerdesre:D
2021. aug. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!