Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A magyar egy rasszista nép ?

A magyar egy rasszista nép ?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok magyar, megjegyzem. Cáfoljátok meg, hogy nincs igazam. Azt is tapasztalom, hogy a magyarok gyengék és szentimentálisak.
2021. aug. 4. 23:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
72%
A magyar jó szándékú, de simlis és irigy. Ezenkívül erős hajlama van, hogy magáévá tegyen mindenféle agymosást. Kezd elamerikásodni.
2021. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta Ausztriában élek. Nyugodjatok meg, az osztrákok is rasszisták. A cigányokat mindenhol utálják, itt nagyon meg sem tűrik őket. Szerencsére kevés is van.
2021. aug. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
A nép nem az, csak nagyon sok egyén. Amúgy a cigányokkal szemben nem is a rasszizmus, hanem az előítéletesség a helyes kifejezés szerintem, mert a legtöbb magyar embernek igenis van rossz tapasztalata velük, nem valami tudományos elmélet miatt alakult ki róluk ez a kép.
2021. aug. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt mondom enis, nem azert vannak utalva mert ciganyok, es mert mashogy neznek ki, hanem mert tartozik hozzájuk egy viselkedesiforma ami kb az osszes ciganyra jellemző, es ez a viselkedesiforma egy norma ember számára visszataszító. Amugy az hogy is van, hogy mi folyton rasszistázva vagyunk mert nem szeretjük oket, de ok nyugodtan “csicska magyarozhatnak” meg egy veszekedesbe azzal jöhetnek hogy “a fajtád” stb (mindig ezt latom!!!) akkor ok nem rasszisták?? Ok utalnak a legjobban mindenkit magukon kivul..
2021. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
8- Rendben van- azért nem írtam le hosszan, mert nem preferálom a szócséplést . Aki nem akarja elolvasni, ne tegye . Sőt ez már magánügy kategória, de mégis lerom, mert nem vagyok távolságtartó típus. Akkor bővebben, mert van erre igény .Nem, én nem vagyok magyar. De a nyelvet tudom tökéletesen, mivel fordítóként dolgozok. Tudom, hogy hülyén hangzik, de így van. Kaptam az alkalmon, mivel a testvérem felesége magyar , aki egy nagyon kedves nő és leírom a személyinevet is, Blanka . Megtanított engem is magyarul. Nem volt könnyű, viszont a munkahely kínálkozott, ez egy hiányos szalma, riválisok sincsenek így nem kérdés, hogy felvesznek fordítónak. Nem provokációnak szántam a közkérdést. Érintett vagyok benne. Amikor Magyarországon voltam, tapasztaltam a rasszizmust . Azt mondták, hogy az oroszok ártottak a magyar népnek. De erről vitatkozzunk, mert a XX. században más viszonyok uralkodtak, diktatúrák voltak és nemcsak Oroszországban. Tehát én nagyon sokat köszönhetek egy magyar lánynak és nem tudom soha meghálálni.
2021. aug. 5. 14:24
 36/36 anonim ***** válasza:

ha úgy vesszük én szentimentális vagyok, nem vagyok rasszista, fizikailag nem vagyok túl erős de nem kapom fel könnyen a vizet.


csak az 1. oldalt olvastam el (menet közben), de az nem faji hanem réteg probléma azaz nemzetiségtől független. A legfőbb gond, ahogy 10. is mondja az általánosítás. Pl ahogy a kérdést is vehetjük általánosításnak.


Elég kemény példa, de egy olyat hallottam, hogy ha nem lettem volna ott nem hittem volna el. Mégpedig az, hogy a magyarok hozták a világba a rasszizmust....

Ez elég rasszista kijelentés, de kapcsolódik a kérdéshez és valós probléma, mert vannak akik ezt komolyan így gondolják.

Mind e mellet értelmetlen felháborító téveszme...

Elég a történelmet megnézni.


Ha az én, nézettemet nézzük akkor lehet bármilyen rasszú, nemű, identitású vagy vallású. Mert nem amit határozom meg milyen, hanem a személyisége, ha rossz ember, akkor rossz. Ha jó, akkor jó. A munka helyi és a közéleti teljesítménye valamint hozzáállása.

2021. aug. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!